GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR

GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR
  • 0
  • 67
  • 21 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İYİ Parti Kozan Belediye Başkan Adayı Mimar Kazım Özgan, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kozan Belediyesi Hayat Boyu Eğitim Merkezi’ndeki kadın kursiyerleri ziyaret eden Özgan, ziyaret sırasında 2024 yılı ve sonrası için planlanan projeler hakkında konuştu. Kadınların güçlenmesini sağlayacak projelerin önemine vurgu yaparak, “Biz güçlü olursak kimseye muhtaç olmayız, kadınlarımız güçlü olursa daha çok başarı elde eder, daha çok güçleniriz” şeklinde konuştu.

Kadınların toplumda daha güçlü bir konuma gelmeleri için projeler geliştirmeyi hedeflediklerini belirten Özgan, Kozan’da kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha etkin rol alabilmeleri için çalışacaklarını ifade etti. Kadın kursiyerler de Özgan’ın ziyaretinden memnuniyetlerini dile getirerek, bu tür etkinliklerin kadınların önemli sorunlarının çözümüne katkı sağlayacağına inandıklarını belirttiler.

GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ KOZAN, GÜÇLÜ KADINLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan