Harun Abdullah Baysal Başarılı Üniversite Öğrencilerine Burs Vereceğiz

Harun Abdullah Baysal Başarılı Üniversite Öğrencilerine Burs Vereceğiz
  • 0
  • 76
  • 2 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Harun Abdullah Baysal, Meclis Üyesi Arkadaşlarım Ve Ben Belediyeden Maaş Almayacağız, Başarılı Üniversite Öğrencilerine Burs Vereceğiz

Yeniden Refah Partisi’nden Kozan Belediye Başkan Adayı olan Harun Abdullah Baysal, 31 Mart yerel seçimleri için düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine coşkulu bir törenle açıldı. Göç yolu üzerinde bulunan merkeze yüzlerce vatandaş akın etti.Açılış töreni, 1 dakikalık saygı duruşu ve coşkulu bir İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.

Törene, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve Meclis üyelerinin yanısıra Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Hasan Arık, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Baysal, Baysal ailesi, çevre ilçelerin belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Başkanı Arık ve Belediye Başkan Adayı Selahattin Baysal’ın konuşmaları, coşkulu alkışlar eşliğinde ilgiyle dinlendi.Ardından söz alan Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal, heyecan dolu bir konuşma yaparak 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için destek istediğini belirtti. Baysal, sahnede kendisine eşlik eden meclis üyelerini tek tek çağırarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Projelerinin rakipler tarafından taklit edildiğini belirterek, adayların özgün projeler hazırlaması gerektiğini vurguladı.Baysal, seçilmesi halinde kendisi ve meclis üyelerinin belediyeden maaş almayacaklarını, bu paraları Kozan’ın geliri olmayan ailelerin üniversite öğrencileri için burs olarak vereceklerini söyledi.

ABDULLAH BAYSAL'IN EV TOPLANTISI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Genç ve dinamik bir lider olduğunu vurgulayan Baysal, Kozan’ın sorunlarını yakından takip ettiğini ve çözüm odaklı bir yaklaşımla hareket edeceğini ifade etti.Yusuf Baysal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Baysal söz alarak yeğeni Harun Abdullah Baysal’a destek istedi. Açılış töreninin sonunda kurdele kesimi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi ve seçim koordinasyon merkezinin açılışı hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan