Kandemir İstanbul’Adana Lezzet Festivaline Katıldı.

Kandemir İstanbul’Adana Lezzet Festivaline Katıldı.
  • 0
  • 121
  • 8 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir İstanbul Yenikapıda Adana Valiliği tarafından desteklenen, İstanbul Adana Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen Lezzet Festivaline katıldı.

Kandemir, festival alanında Kozan Belediye Başkanıyla birlikte tam 20 ton portakal dağıttı. Yenikapı Festival alanındaki temaslarının ardından Kozan Ticaret Odası Başkanı Kandemir, Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden ve İş adamı Hayrettin Alp ile İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Adanalılar Derneğinin 5 Ocak Kurtuluş yemeğine katıldı. Yemekte söz alan Kandemir, Adanamız, Kozanımız tarihi, yemeği, kültürü, edebiyatı, sineması, müziği ile sadece bölgemizin değil Anadolumuzun incisidir. Bu bağlamda kültürümüzü yaşatmak ve tanıtmak adına İstanbul’da düzenlenen Lezzet Festivali buradaki birlikteliğimizi kamçılayacaktır. Festival alanında vatandaşlara 20 Ton portakal dağıtan Kozan Belediyesine teşekkür ediyorum. Biz yakın zamanda Ankara’da çok güzel bir vakıf kurarak faaliyete geçirdik. Orada tam 130 öğrenciye burs ve staj sağlıyoruz. Yakında İstanbul’da Kozanlılar vakfını faaliyete geçireceğiz. Adanamız lobicilikte çok geç kaldı ama zararın neresinden dönerse kardır. Ben hepinizi narenciye diyarı Kozan’a davet ediyorum, gelin misafirimiz olun’ dedi.

Kandemir İstanbul’Adana Lezzet Festivaline Katıldı. Kandemir İstanbul’Adana Lezzet Festivaline Katıldı. Kandemir İstanbul’Adana Lezzet Festivaline Katıldı. Kandemir İstanbul’Adana Lezzet Festivaline Katıldı. Kandemir İstanbul’Adana Lezzet Festivaline Katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon