KEYF-İ KAHVE’DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI

KEYF-İ KAHVE’DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI
  • 0
  • 86
  • 26 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan ,sanatçıların gözdesi olmaya devam ediyor.

DUVARLARA YAZIYORUM adlı şarkısı ile tüm ülkemizde ses getiren Havva Öğüt Kozan’da Keyf-i Kahve’de hayranları ile bir araya gelerek konser verdi.
Kozan Keyf-i Kahve’ye konser için gelen Havva Öğüt ilçede sevenleri ile bir araya geldi. Adana’ya çok kez geldim ama Kozan’a ilk kez geliyorum. Çok beğendim. Kozan halkının ilgisi sevgisi çok güzel teşekkür ederim” dedi.

İlçemiz Kozan’da iş insanı Veysel Şakir ve işletmeciliğini yaptığı Keyf-i Kahve’de sanatçıları hayranları ile buluşturan Veysel Şakir sözlerine şöyle devam etti;, Kozan’ın kapılarını tarih ve turizm ile misafirlere araladığını belirterek:

” Bu tarihi ve doğa harikası ilçemizde bu yıl sanatçıların ilgisi yoğun. Sanatçı Hüseyin Kağıt, dizi oyuncalarının ardından, Fatih Bulut, Hirai Zerduş ,ve Havva Öğüt bugün ilçemizde konser verdi. Önümüzdeki zamanlarda yine sanatçılarla Kozanlıları buluşturmaya devam edeceğini söyleyen Şakir Kültürel ve sosyal alanda gelişen ilçemizde etkinliklerin devam etmesi çok güzel.” dedi.

KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI KEYF-İ KAHVE'DE HAVVA ÖĞÜT SAHNE ALDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan