KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
  • 0
  • 198
  • 26 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Şehit Arda Can Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapılan toplantıya KOZ-YAR Yönetim Kurulu KOZ-YAR Fedakarlar Grubu, Kozan Anneleri Grubu, Arama Kurtarma Birimi ve Genç KOZ-YAR ile KOZ-YAR Gönüllüleri katıldı.

 

Yönetim kurulu üyesi Okan Arık moderatörlüğünde düzenlenen program dernek Başkanı Musa Akçalı’nın açılış konuşması, muhasip yönetim kurulu üyesi Zafer Çağlar’ ın faaliyet raporu sunumu, yönetim kurulu üyesi Murat Akdoğan’ın denetim ve faaliyetler konusunda bilgilendirme konuşması, Genç KOZ-YAR Adına Avukat Umut Akçalı’nın konuşması, KOZ-YAR Bilişim sorumlusu Erkan Alsancak’ın sunumu, Musa Akçalı tarafından 2023 24 Eylem planının açıklanması ve görevlendirmelerin yapılması sonrasında dilek ve temennilerle tamamlandı.
Program :şeffaf, denetlenebilir, hesap verebilir bir dernek olmak şiarıyla yola çıkan KOZYAR’a yakışır bir şekilde gerçekleştirildi.

KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi. KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi. KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi. KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi. KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi. KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi. KOZ-YAR Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Derneği Olağan Genel Kurul ve Bilgilendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon