Kozan Emniyet Müdürlüğü Suçlulara Göz Açtırmıyor

Kozan Emniyet Müdürlüğü Suçlulara Göz Açtırmıyor
  • 0
  • 173
  • 1 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da meydana olaylar, Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda aydınlatıldı. İşte yaşanan olaylar ve alınan hukuki kararlar:

ALTIN HIRSIZLIĞI ZANLISI APARTMAN GÖREVLİSİ SERBEST BIRAKILDI

Komşusunun yaklaşık 60 gram altınını çalan apartman görevlisi T.Ö., polisin yürüttüğü çalışmalar sonucunda tespit edildi. T.Ö., çaldığı altınları sahibine teslim etti ve Sulh Ceza Hakimliği tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

BIÇAKLI SALDIRGAN TUTUKLANDI

31 Ekim 2023 tarihinde alkol etkisi altında yaşanan tartışma sonucu T.Ö.’yü bıçaklayan B.G., gözaltına alındı. B.G., Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.

ÇOK SAYIDA SUÇ KAYDI BULUNAN ŞAHISLAR TUTUKLANDI

Daha önce birçok suç kaydı bulunan ve yağma suçlarından aranan A.Ö., kendisine yardım eden F.E. ile birlikte saklandığı yerde yakalandı. Görevli kolluk görevlilerine mukavemet gösteren A.Ö., 3 farklı suçtan, F.E. ise görevi yaptırmamak için direnme suçundan tutuklandı.

Kozan Emniyet Müdürlüğü Suçlulara Göz Açtırmıyor Kozan Emniyet Müdürlüğü Suçlulara Göz Açtırmıyor Kozan Emniyet Müdürlüğü Suçlulara Göz Açtırmıyor Kozan Emniyet Müdürlüğü Suçlulara Göz Açtırmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon