KOZAN KAYMAKAMI ŞAFAK GÜRÇAM IN JANDARMA TEŞKİLATININ 183.YILI KUTLAMA MESAJI

KOZAN KAYMAKAMI ŞAFAK GÜRÇAM IN JANDARMA TEŞKİLATININ 183.YILI KUTLAMA MESAJI
  • 0
  • 334
  • 14 Haziran 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ülkemiz ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini;  zaman mefhumu gözetmeksizin koruyan ve görevini büyük bir özveriyle yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 183’üncü  kuruluş yıldönümünü  kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr personeliyle halkımızın mutluluğu için gece gündüz demeden çalışarak onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatımızın  mensuplarının, bu özverili çalışmaları sayesinde toplum olarak huzur ve güven içindeyiz.

Terörist ve unsurları ile mücadelede kahraman personeliyle göz dolduran Jandarma teşkilatımız, gerek iç güvenlik harekâtında gerekse sınır ötesi operasyonlarda gösterdiği azim ve kararlılık ile bizlerin ve aziz milletimizin övünç kaynağı olmuştur.

Jandarma Teşkilatımızın, bu zor ve onurlu görevi, şanlı geçmişinde olduğu gibi, layıkıyla yerine getireceğine, her alanda ulaşmış olduğu başarı çizgisini, üstün vazife bilinci ve hizmet anlayışı ile daha üst seviyelere yükselteceğine inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Jandarma Teşkilatı’nın 183′ üncü kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevleri sırasında Şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizi rahmetle, Gazilerimizi minnetle anıyor, tüm Jandarma teşkilatına görevlerinde başarılar diliyorum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan