Kozan Kuaförler ve Berberler Odası, uygulamalı eğitim semineri düzenledi

Kozan Kuaförler ve Berberler Odası, uygulamalı eğitim semineri düzenledi
  • 0
  • 272
  • 2 Kasım 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da Faaliyet gösteren Kozan Kuaförler ve Berberler Odası, Kozan Ticaret Odası toplantı salonunda uygulamalı eğitim semineri düzenledi.

Kuaför ve Güzellik Uzmanlarına özel bu seminerde lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, protez tırnak, Fransız jel keratin, Janevera vs. alanlarda birbirinden değerli uzmanlar tarafından uygulamalı ücretsiz eğitim verildi. Seminerde güzellik alanında kullanılan son teknolojik ürünler ve saç bakımı ürünleri özel firmalar tarafından uygulamalı olarak anlatıldı. Eğitimciler Lazer Epilasyon ve Cilt Bakım Uzmanı Emine Şahin, Janevera Ceo’su Bülent Akıncı, Janevera Master Ayşegül Konak, Fransız Jel Keratin Uzmanı Ramazan Çulha, Janevara Grand Master Yasemin Orhan ve Protez Tırnak Uzmanı Ceylan Sümbültepe, kuaförler ve güzellik salonu işletmecileri ve çalışanları katıldı. Açılış konuşması yapan Kozan Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Zahide Azgın “Uygulamalı olarak düzenlediğimiz eğitim seminerimize hoş geldiniz. Bu tür seminerlerimiz devam edecek. Bir birinden kıymetli seminer veren konuşmacılarımıza teşekkür ederim” dedi.
Açılış konuşması yapan Kozan Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Zahide Azgın “Uygulamalı olarak düzenlediğimiz eğitim seminerimize hoş geldiniz. Bu tür seminerlerimiz devam edecek. Bir birinden kıymetli seminer veren konuşmacılarımıza teşekkür ederim” dedi.
Kozan Kuaförler ve Berberler Odası tarafından düzenlenen seminere Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, yönetim kurulu üyelerinden ve Hacımirzalı Mahalle Muhtarı Hasan Erdoğan, Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Polat Kaya , Kozan Sancaklı Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Yahya Ocak, Feke Esnaf Odası Başkanı Zürhan Kurt, Taş Mahallesi Muhtarı Neslihan Akoğul kuaförler ve güzellik salonu işletmecileri ve çalışanları katıldı. Programda söz alan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir “Kozan Ticaret Odası olarak Kuaförler odasının her zaman yanındayız, Kozan’ımızda bulunan Kuaför ve güzellik Merkezlerinde çalışan personele bilgilendirme yaptığınız için teşekkür ediyorum.” dedi. program sonunda seminer veren eğitimcilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kozan Kuaförler ve Berberler Odası, uygulamalı eğitim semineri düzenledi

Kozan Kuaförler ve Berberler Odası, uygulamalı eğitim semineri düzenledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan