Kozan Ticaret Odası Toplantısı Yapıldı

Kozan Ticaret Odası Toplantısı Yapıldı
  • 0
  • 148
  • 3 Nisan 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Ticaret Odası Aylık Olağan Meclis toplantısı yapıldı. Toplantıya Kozan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Volkan YURDADOĞ katıldı.

MYO Müdürü Volkan YURDADOĞ Kozan Ticaret Odası ile Meslek Yüksek Okulu iş birliği içinde devam eden Kozan Yaş ve Kuru Hurma Coğrafi İşaretleri ve diğer Yüksekokulun çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak Meclis Toplantısına davetten ve her zaman Kozan Ticaret Odası ile işbirliği içerisinde çalışma yapmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’da Meclis toplantısına katılarak Kozan’daki faaliyetleri ile ilgili Ticaret Odası Meclis Üyelerini bilgilendirdi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan KARALAR mezarlık, içme su borularının değiştirilmesi, kaldırımların yenilenmesi gibi acil çözüm beklediğini belirterek taleplerini de yaklaşık bir yıl içerisinde bitirileceği bilgisini verdi.

Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa KANDEMİR’de Kozan için neler yapabiliriz, neler katabilirizi düşünerek, Kurum ve Kuruluşlarla istişare ve işbirliği içinde olduğumuzu, her ay yapılan Meclis toplantımıza Kurum Amir, Müdürlerimizi davet ettiğimizi, bu ayki toplantımıza katılan MYO Müdürüne teşekkür ederek, Volkan Hocamızın Kozanlı olması dolayısıyla Kozanımız için bir şans olduğunu, Meslek Yüksek Okulumuzla iş birliği içinde olunarak Coğrafi işaretler çalışmalarının devam ettiği ve toplantımıza katılarak yapmış olduğu çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmelerinden dolayı Kozan MYO Müdürü Volkan YURDADOĞ’ teşekkürlerini sundu.

Meclis toplantısına katılan Büyükşehir Başkanı Zeydan KARALAR’ a çalışmalarında başarılar dileyerek, taleplerimizin 1 yıl içerisinde bitirileceğinin planlanması ve çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirmesinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Kandemir ayrıca Kozan Organize Sanayi Bölgesinde yer tahsisi yapılan 400-500 kişi Kozan’dan istihdam yapacak, balık işleme ve paketleme tesisi kuracak ihracaat firmasının müjdeli haberini paylaşarak, Kozana hayırlı olmasını diledi.

Kozan Ticaret Odası Toplantısı Yapıldı

Kozan Ticaret Odası Toplantısı Yapıldı

Kozan Ticaret Odası Toplantısı Yapıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon