Kozan Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı

Kozan Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı
  • 0
  • 149
  • 1 Şubat 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Ziraat Odası seçimleri yapıldı. Yeni dönem için Yüksel Şahbazoğlu, delegelerin desteğini alarak başkan seçildi.

Günlerdir beklenen Kozan Ziraat Odası seçimleri yapıldı. Kozan Belediyesi Millet Bahçesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirilen seçimde, Yüksel Şahbazoğlu ile Hasan Özenli’nin listeleri yarıştı.
Sabah saat 10.0’da başlayan seçim 1 dakikalık saygı duruşu akabinde okunan İstiklal Marşı ile başladı. Akabinde faaliyet raporları okundu. Her iki başkan adayı da birbirlerine başarılar dileyerek seçim başladı.

Saat 17.00 itibarı ile sandık açıldı. Toplamda 103 delegesi bulunan Kozan Ziraat Odası’nda 102 delege oy kullandı. Kullanılan oyların 58’ini Yüksel Şahbazoğlu, 43’ünü ise Hasan Özenli aldı. Bir oy geçersiz sayıldı.
Yapılan seçim sonucuna göre 21 kişilik Ziraat Odası meclisi şu isimlerden oluştu;
Yüksel Şahbazoğlu, Alper Hallaç, Dede Yaşarcan, Üzeyir Öztürk, Cafer Yıldız, Celal Tanrıverdi, Şahin Karaoğlu, Gökhan Bozdoğan, Emir Kayhan, Mehmet Fatih Görüş, Erhan Ağca, Selahattin Şahin, Necdet Furkan Çetin, Zafer Ölmez, Erhan Eser, Hacı Turgut, Ceyhun Bozkır, Ümit Özdemir, Emrah Dağlıoğlu, Süllü Yıldırım ve Osman Bozduman.
Meclis üyeleri seçimi tamamlandıktan sonra 21 meclis üyesi kendi arasında seçim yaparak 7 kişilik yönetim kurulu listesini oluşturdular. Buna göre;
Başkan Yüksel Şahbazoğlu, yönetim kurulu üyeleri; Alper Hallaç, Mehmet Fatih Görüş, Alper Dağlıoğlu, Furkan Çetin, Gökhan Bozdoğan ve Emir Kayhan.
Başkan adayları, seçim sonuçlandıktan sonra birbirini tebrik etti. Ziraat Odası Başkanlığı’na seçilen Yüksel Şahbazoğlu; “Kozan Ziraat Odası her daim çiftçilerin di bundan sonra da çiftçilerin olmaya devam edecek. Çiftçilerimizin her türlü menfaat ve çıkarı için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yapılan seçim sonucunda şahsıma destek olan olmayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sonuç itibariyle Kozan Ziraat Odası hepimizin malı. Onu yükseltmek ve daha iyi yerlere getirmek hepimizin elinde. Şahsım adına bu yükselişi elde etmek için her türlü çabayı göstereceğim. Seçimimiz hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Yüksel Şahbazoğlu, babasının elini öptü
Seçim sonuçları açıklandıktan sonra başkanlığa seçilen Yüksel Şahbazoğlu, Kozan Ziraat Odası’nda toplam 34 yıl başkanlık yapan babası Mehmet Şahbazoğlu’nun elini öperek aldığı başarıyı babasıyla birlikte kutladı. Daha sonrasında Şahbazoğlu, gelen tebrikleri kabul etti. Kozan Ziraat Odası seçimleri toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Kozan Medya olarak, Kozan Ziraat Odası’na başkan olarak seçilen Yüksel Şahbazoğlu’nu değerli yönetimini ve meclis üyelerini ayrı ayrı tebrik ediyoruz.

Kozan Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı

Kozan Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı

Kozan Ziraat Odası Seçimleri Yapıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon