Kozan’a insan odaklı projelerimiz…

Kozan’a insan odaklı projelerimiz…
  • 0
  • 128
  • 10 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Cumhuriyetin 100. yılında daha güzel bir şehirde ve bir ülkede yaşamak hepimizin hakkı.

Kozan Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Gürdal Topal Cumhuriyetin 100. yılında insan odaklı  100 proje ile her vatandaşa dokunan projelerimiz olacak diyen Topal sözlerine şöyle devam etti:

O zaman biz de Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 proje ile daha güzel bir Kozan meydana getirmek için gecemizi, gündüzümüze katmalıyız, dedik. Yeni seçim dönemimizde 100 projemizin tamamı insan odaklı belediye anlayışımızın bir yansıması olacak şekilde hazırladık. Kente bir kimlik, kültür ve sanat iklimi armağan etmeye ve Kozan’da farklı cazibe merkezi oluşturmaya yönelik doğrudan insana dokunan projelerimiz olacak.

**Kozanlılarımızın oyunu helal ettirebilmek için çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz.**

Kozanlı hemşehrilerimizin bize emanet olarak verdiği her bir oyu helal ettirebilmek için gece gündüz çalışarak arkasında durduk. Hiç kimseyi partileriyle, ideolojileri ve fikirleri sebebiyle ötekileştirmedik. Hayatın güzel bir armoni olduğunu düşündük. Çok farklı renklerle hayatın güzel olduğunu, çok renkli, çok sesli bir hayatın güzel bir hayat olduğunu düşündük. Biz hem gönül dünyamızda hem de şehrimizde hayatın bütün renklerine fırsat tanıdık ve bunu bölgemiz için zenginlik olarak gördük. Karşımızdaki insanlar bizim gibi olsunlar istemedik. Böyle bir derdimiz de hiç olmadı. Siz de siz olun istedik. Ama biz birlikte olalım, bir bardak çayı içmenin mutluluğunu tadalım, omuz omuza güzel bir şehir yaşamanın mutluluğunu paylaşalım istedik. Çünkü şehir böyle güzel oluyor.Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan