Kozan’a Yeni Tenis Kortu Müjdesi!

Kozan’a Yeni Tenis Kortu Müjdesi!
  • 0
  • 46
  • 23 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, 31 Mart yerel seçimleri için İyi Parti’den adaylığını açıkladıktan sonra projelerini bir bir kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor.

 

Özgan, son olarak Tavşantepe mahallesinde yapılması planlanan ve uluslararası müsabakalara da ev sahipliği yapabilecek tenis kortu projesini tanıttı.

11.300 Metrekarelik Alanda 4 Tenis Kortu

11.300 metrekare alana sahip olacak projede 2.500 metrekarelik 4 adet tenis kortu yer alacak. Projede ayrıca kafeterya, tribün, dinlenme alanları, amfi tiyatro, macera parkuru, çocuk oyun alanı, halı saha ve idari binaları da bulunacak. Otopark alanına da sahip olacak proje tamamlandığında Kozan’a büyük katkı sağlayacağı ve çevre ilçelere de örnek olacağı düşünülüyor.

Başkan Özgan: “Gençliğe ve Spora Önem Veriyoruz”

Başkan Özgan, projeyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sayın Kozanlı hemşerilerim, gençliğe ve spora verdiğimiz önemi sizler de biliyorsunuz. Bu kapsamda Tavşan Tepe 24 Kasım Evleri bölgesinde her yaştan vatandaşımızın spor faaliyetlerine teşvik edilmesi ve ulusal ve uluslararası alanda spor müsabakalarına ev sahipliği yapabilecek bir proje hazırladık. 11.300 metrekare alana sahip olacak projemiz tamamlandığında Kozan’a büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Çalışmalara en kısa sürede başlamayı planlıyoruz.”

Projeyi duyan Kozanlılar büyük bir sevinç yaşadı. Özellikle Kozan’da tenise olan ilginin artması ve uluslararası müsabakaların düzenlenebilme ihtimali vatandaşları heyecanlandırdı. Vatandaşlar, projeyi sosyal medyada da paylaşarak Başkan Özgan’a teşekkürlerini ilettiler.

Kozan’ın Spor Altyapısına Önemli Katkı

Kozan’a yapılması planlanan tenis kortu projesi, ilçenin spor altyapısına önemli bir katkı sağlayacak. Projenin tamamlanmasıyla birlikte Kozan, ulusal ve uluslararası spor müsabakalarına da ev sahipliği yapabilecek.

Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi! Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi! Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi! Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi! Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi! Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi! Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi! Kozan'a Yeni Tenis Kortu Müjdesi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir