KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU

KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU
  • 0
  • 158
  • 27 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...
  • +
  • -

Adana İl Sağlık Müdürlüğü görevinden Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için istifa eden Uzman Dr. Halil NACAR’ın Ak Parti’den Aday gösterilmesi bekleniyor.

Aslen Kozan Doğumlu olan Halil NACAR, Anestezi ve Reanimasyon alanında Uzman Hekim olup uzun dönem Başhekimlik ve Hastane Yöneticiliği yaptıktan sonra önce pandemi ardından deprem dönemlerinde İl Sağlık Müdürü olarak sürekli sahada çalışarak bölgenin sağlık hizmet yükünü çeken ilimiz Adana’da kriz yönetimi konusunda başarılı bir sınav vermişti.
İnsani ilişkilerde çok başarılı bir kişiliğe sahip Dr. Nacar, halk arasında “Halil Nacar, ya bir yol bulur, ya bir yol olur yada bir bir yol açar!” diye anılmakta.

Nacar, Geçtiğimiz yıl Kozan Tugva Programı çerçevesinde İlçemiz gençleriyle bir bulusma da gerçekleştirmişti.

Uzman Doktor Halil NACAR’ın, Aday olması durumunda sağlık ve sosyal hizmet alanında yaptığı hizmetlerin yanı sıra sosyal ve kültürel alanda tanınırlığı ile seçimi Ak Partiye kazandırması muhtemel görünüyor.

KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU KOZAN’DA DOĞDU ADANA’YA UMUT OLDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon