Kozan’da Konuşan Ömer Çelik’ten CHP’ye DEM Parti benzetmesi: Genel başkan sayısı sürekli artıyor

Kozan’da Konuşan Ömer Çelik’ten CHP’ye DEM Parti benzetmesi: Genel başkan sayısı sürekli artıyor
  • 0
  • 71
  • 10 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana’nın Kozan ilçesinde seçim ofisi açılışına katıldı. Burada yaptığı konuşmada CHP’deki genel başkanlık yarışını eleştiren Çelik, ”CHP’de kaç genel başkan var belli değil.

 

CHP’deki genel başkan sayısı sürekli artıyor. CHP de DEM Parti gibi ‘eş başkanlık’ modeline geçti.” ifadelerini kullandı.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan adayı Mustafa Atlı’nın Karacaoğlan Mahallesi Goncagül Caddesi’ndeki seçim ofisinin açılışına katıldı.

 

Programda konuşan Çelik, Türkiye Yüzyılı’nın aynı zamanda “şehirlerin yüzyılı” anlamına geldiğini söyledi.

Cumhur İttifakı olarak çalışmaya ve eser siyaseti üretmeye hazır olduklarını dile getiren Çelik, “Cumhur İttifakı’nın gizli ajandası, gündemi yok. Cumhur İttifakı’nda masanın altında, üstünde, arkasında başkası yok. Cumhur İttifakı burada.” diye konuştu.

Çelik, genel seçimde Türkiye’yi yönetmeye talip olan muhalefetin birbirine düştüğünü belirterek, şöyle devam etti:

“Bu ‘altılı, yedili masa’ 18-19’a bölündü. Şimdi birbirlerine en ağır lafları, düşmanın düşmana söyleyemeyeceği lafları söylüyorlar. Bunlar 14 ve 28 Mayıs sürecine giderken teröristlere değil Cumhurbaşkanı’mıza ve Cumhur İttifakı’na laf söylüyorlardı. Şimdi ise birbirlerine düştüler. Niye birbirlerine düştüler? Çünkü mesele memleket, Adana, İstanbul, Kozan meselesi değil. Bunlar için mesele, koltuk meselesidir. Şimdi bu paylaşım olmayınca bunlar birbirlerine en ağır lafları söylüyorlar. Cumhur İttifakı birlik, beraberlik içinde yoluna devam ediyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan