Kozan’da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti

Kozan’da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti
  • 0
  • 155
  • 18 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da Kasım ve Aralık aylarında yapılan Kozan Toplum Destekli Polislik faaliyetlerinde;

-Çocuk ve gençlerimizi geleceğe hazırlamak amacıyla 22 okulda veli ve öğretmenlere yönelik bilgilendirme seminerleri düzenlendi.
-Mahallelerimizi daha güvenli ve yaşanabilir hale getirebilmek amacıyla 5 mahalle Muhtarı ile görüşülerek, Apartman ve müstakil evlerde oturan vatandaşlarımızla görüş alış verişinde bulunuldu.
-Bireysel güvenlik önlemleri, Hırsızlık, Dolandırıcılık suçlarından korunma yöntemleri ile alakalı olarak 73 Esnafa bilgilendirme yapıldı.
-Güvenli bir toplumsal yaşamın oluşturulması ve bireylerin genel güvenliğinin sağlanması adına ilçemizde yaşayan 110 vatandaşımız ile görüşüldü.
-Sosyal duyarlılığı ve farkındalığı artırmak amacıyla 8 Rehabilitasyon merkezi ve Bakımevi, 11 Taziye evi ziyaret edilmiştir.
-Suçla Mücadele ve Güvenlik politikalarının uygulanması adına 73 Resmi/Özel Kurum ile görüşüldü.
-Gerçekleştirilen faaliyetlerde vatandaşlara Bilgilendirme ve Bilinçlendirme broşürü dağıtılmıştır.

Kozan'da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti Kozan'da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti Kozan'da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti Kozan'da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti Kozan'da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti Kozan'da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti Kozan'da Toplum Destekli Polislik Faaliyeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon