KOZAN’IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

KOZAN’IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
  • 0
  • 112
  • 29 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Ticaret Odası ev sahipliğinde meslek grupları bir araya gelmeye devam ediyor. Kozan’ın belli başlı sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırılıyor.

Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir başkanlığında, petrolcüler, taşımacılar ve nakliyatçılar meslek grubu üyeleri ile kahvaltı programında bir araya gelindi. Toplantıya, Kozan İlçe Emniyet Müdürü Fatih Alptekin’de katıldı.
Düzenlenen toplantıda katılımcılar, yaşadıkları sorunları dile getirdiler. Özellikle öğrenci servisi kooperatifleri, ‘S’ plaka almada zorlandıklarını ifade ederek, S plaka konusunda çözüm istediklerini ifade ettiler. Ayrıca okul giriş ve çıkışlarında servis araçlarının öğrencileri alırken veya bırakırken bazı okulların önünde sıkıntı yaşadıklarını, bundan dolayı da bu sıkıntılı okullara polis memuru görevlendirilmesi gerektiğini ifade ettiler.
Düzenlenen toplantıda şehir içerisindeki trafik sıkıntısı da dile getirildi. Özellikle Saimbeyli Caddesi üzerinde yaşanan trafik yoğunluğundan dolayı zaman, zaman tıkanmaların meydana geldiği, bu konuda da çözüm üretilmesi gerektiği ifade edildi.
Bir diğer konu ise Kozan Adana karayolu Küçük sanayi sitesi girişinde bulunan yolun kavşak haline dönüştürülmesi ile ilgili oldu. Bu konu ile ilgili olarak Kozan Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Fatih Aydın söz alarak, “Bu konu hakkında karayolları önemli bir çalışma başlatıyor, bugünlerde başlayacak ve Sırelif mevkine kadar yol genişleyecek, bu konuda karayolları güzel bir çalışma yapacak” ifadelerini kullandı.
Düzenlenen toplantı sonunda toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR KOZAN'IN SORUN VE ÇÖZÜMLERİ İÇİN KTO TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon