”KOZAN’IN YARIM KALAN HİKAYESİNİ TAMAMLAMAYA GELDİM”

”KOZAN’IN YARIM KALAN HİKAYESİNİ TAMAMLAMAYA GELDİM”
  • 0
  • 171
  • 16 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

MUSTAFA ATLI: KOZAN’IN YARIM KALAN HİKÂYESİ VAR, ONU TAMAMLAMAYA GELDİM!

Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı Kozan’da basınla ilk toplantını gerçekleştirerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Mustafa Atlı : Mustafa Atlı 1974 yılında Feke mahsurlu köyünde doğdu. Merhum başkanımız Nihat Atlı ile babalarımız amcaoğlu. İlk, orta ve lise tahsilimi burada tamamladım. 6 kardeşli bir ailenin çocuğu olarak Üniversite eğitimini İzmir 9 Eylül Üniversite tamamladım. O yıllarda evlendim. İki çocuğum var. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Kozan Halk Bankasında bir müddet çalıştım.
Hemen arkasından Halk Bankasının teftiş kurulu sınavlarına girip kazandım. Sırasıyla teftişlik, müfettişlik, şube müdürlüğü, bölüm yöneticiliği, bölge koordinatörlüğü yaptım.
Burada önemli olan insanın yaptığı işler kendisinin aynasıdır. Birçok başarı var. Neredeyse girdiğim tüm sınavlarda 1.inci oldum bu nedenle bazı yurt dışı görevlerinde ödüllendirildim. Bankların danışma kurullarında yer aldım, halk eğitim yönetim kurulu üyeliği yaptım. Üstelik özel bankalarda dâhil Türkiye’de aynı bölgede üst üste iki kez bölge müdürü olarak görev yapan tek kişi benim. 2019 Yerel Seçimlerinde Nihat Atlı’nın SKM’sini birlikte yönettik. Az da olsa başarısına katkı sağladık.
NEDEN ADAY OLDUM?
Ben bu memleketin çocuğuyum, burada doğdum, büyüdüm. Buranın ekmeğini yedim. Mustafa Atlı bir şahsiyet ve kimlik kazandıysa bu toprakların çok ciddi desteği vardır. Bizim de bu desteğe bir vefa örneği göstermek adına, Kozanla ilgili hayallerimizi gerçekleştirmek adına bir inisiyatif almamız gerekiyordu. Biz bunu aldık ve aday olduk. Nihat Atlı ile yürüdüğümüz bu yolda Kozanla ilgili hikâyemiz ve hayallerimiz yarım kaldı. Allah izin verirse o hikâye ve hayalleri tamamlamaya geldik.
Memleketimizin bir hikâyesi olsun diye adayım. İnsanlar artık Kozan’da rahatça, huzurlu ve mutlu yürüsün diye buradayız.” Dedi

''KOZAN'IN YARIM KALAN HİKAYESİNİ TAMAMLAMAYA GELDİM'' ''KOZAN'IN YARIM KALAN HİKAYESİNİ TAMAMLAMAYA GELDİM'' ''KOZAN'IN YARIM KALAN HİKAYESİNİ TAMAMLAMAYA GELDİM'' ''KOZAN'IN YARIM KALAN HİKAYESİNİ TAMAMLAMAYA GELDİM'' ''KOZAN'IN YARIM KALAN HİKAYESİNİ TAMAMLAMAYA GELDİM''

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon