ÖMER ÇELİK KOZAN TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ

ÖMER ÇELİK KOZAN TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ
  • 0
  • 117
  • 27 Mayıs 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ömer Çelik, Kozan Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Ziyaret öncesinde Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve üyeleri ile oda başkanları hazır bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ömer Çelik, Kozan Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Ziyaret öncesinde Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve üyeleri ile oda başkanları hazır bulundu.
Kozan Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda söz alan Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, yaptığı konuşmada, Kozan Ticaret Odası’nın Ankara’daki abisi gururu olan Ömer Çelik’in ziyaretinin kendilerini onurlandırdığını belirtti. Kozan’ın ve bölgenin ticaretinin gelişmesi için Ömer Çelik’ten destek istedi.

Ömer Çelik ise konuşmasında, 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek çağrısında bulundu. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP ile olan diyaloğunu eleştiren Çelik, “Bu süreçte milliyetçilikten bahsediyor diyemiyor ki ben PKK’nın destek verdiği partiden oy istemiyorum. Ayrıca hesap uzmanı olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu’nun, önce %1 bile oyu olmayan 4 partiye 40’a yakın vekillik verdiğini nasıl bir hesap uzmanı olduğunu sordu. Çelik, “Bay Kemal ülkeyi yönetmeyi planlıyor, ama bakıyoruz ki CHP batmak üzere” şeklinde konuştu. Ömer Çelik, pazar günü yapılacak olan seçimde Tayyip Erdoğan’a oy istedi. Ömer Çelik’in Kozan Ticaret Odası ziyareti, bölgenin ticaretinin gelişmesi ve seçim sürecine ilişkin önemli bir platform sağladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon