Özel Öğretim Öğrencileri İçin Unutulmaz Mezuniyet Töreni

Özel Öğretim Öğrencileri İçin Unutulmaz Mezuniyet Töreni
  • 0
  • 53
  • 29 Mayıs 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da Özel Eğitim Öğrencileri İçin Unutulmaz Mezuniyet Töreni

 

İlçemiz Kozan’da bulunan Ramazanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, özel eğitim öğrencileri için unutulmaz bir yıl sonu etkinliği düzenledi. Toplamda 30 öğrencinin eğitim aldığı okulda, 12. Sınıfta bulunan 10 öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı.

 Mezuniyet elbiselerini giyen öğrenciler, davul ve zurna eşliğinde doyasıya eğlendi. Etkinlik boyunca neşeli anlar yaşayan öğrenciler, polis araçlarını da yakından inceleme fırsatı buldu. Günün sonunda ise büyük bir pasta kesilerek mezuniyet kutlaması tamamlandı.

Öğrencilerin mutluluklarının gözlerinden okunduğu bu anlamlı etkinlik, hem mezun olan öğrenciler hem de aileleri için unutulmaz bir gün oldu. Ramazanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, özel eğitim öğrencilerinin başarılarını kutlayarak onlara destek olmanın gururunu yaşadı.

Öğrencilerden Mehmet Gül:

”Polis memuru olmak istiyordum, kafamdan bir ameliyat oldum, artık polis olamayacağım, polisleri çok seviyorum ”dedi. Öğrencilerden Mustafa Büyüköztürk’ te :

”Bende Polis olmayı çok istiyordum, polis olsam suçluları yakalardım.” dedi.

Özel eğitim öğretmeni Fatma Loğoğlu ”Öğrencilerimle aynı sınıfı paylaştık. Bu sene mezun oluyorlar, öğrencilerim beni çok seviyorlar ama ben onları daha çok seviyorum. ”dedi.

Özel Öğretim Öğrencileri İçin Unutulmaz Mezuniyet Töreni Özel Öğretim Öğrencileri İçin Unutulmaz Mezuniyet Töreni Özel Öğretim Öğrencileri İçin Unutulmaz Mezuniyet Töreni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon