Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor

Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor
  • 0
  • 114
  • 22 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Şevkiye Mahallesi Muhtar Adayı Fatih Bozkurt Hız Kesmeden Çalışıyor

Şevkiye Mahallesi’nde yerel seçim atmosferi iyiden iyiye arttı Bu atmosferin merkezinde ise muhtar adayı Fatih Bozkurt ’un azimli çalışmalarıyla oluşturduğu rüzgar esmeye devam ediyor. Sahada sıkılmadık el dokunmadık kimse bırakmayan Bozkurt, yerel seçime sayılı günler kala vites yükselterek adeta gece gündüz demeden çalışıyor.
Fatih Bozkurt Kimdir ?
1978 Kozan doğumlu olan Fatih Bozkurt ilkokulu cumhuriyet ilkokulu, orta okul ve liseyi kozan imamhatip bitiren daha sonra kozan M.Y.O büro yönetimi ve yöneticisi bölümünü bitirdi, hâlen doğup büyüdüğü Şevkiye Mahallesi’nde ikamet etmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Bozkurt, mahallenin ihtiyaçlarını ve sorunlarını yakından takip etmekte ve çözüm odaklı projeler geliştirmektedir.
Projeleri :

-Çocuklarımız için park ve oyun alanlarının çoğaltılması ile ilgili çalışmalar yapılacaktır.

-Mahalle sakinlerimizin ihtiyaç ,istek ve şikayetlerinin giderilmesi noktasında Belediye ve Resmi makamlarla yakın işbirliği içerisinde olacağız.

-Yeni Köprü (Selçuk Emin Bostalı) ve çevre yolu köprüsü arasındaki alanın yeşil alan olarak Atatürk Parkının devamı niteliğinde düzenlenmesi için yetkili kurumlarla iletişime geçerek takibini yapacağız.

-Yusuf Baysal Apartmanı arkasından Şehit Hüseyin SOYDAN caddesine bağlantı köprüsü ve yol yapılması için yetkili kurumlardan talepte bulunarak takibini yapacağız.

-Mahallemize kalıcı muhtarlık hizmet binası kazandırılması çalışmamız olacaktır.

-Mahallemizde bütün sokakların asfaltlanma çalışması yapılarak daha düzenli ve temiz hale getirilmesi için belediyemizden isteklerimiz olacak.

-Mahallemizde ki okul idareleri ile istişare ederek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ,Halk Eğitim Müdürlüğü , İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü koordinesinde Etüt Merkezi, Spor faaliyetleri vb. gibi taleplerimiz olacaktır.

-Güler yüzlü ve samimi bir yönetim anlayışı içerisinde mesai mefhumu gözetmeksizin tüm esnaflarımızın ve mahalle sakinlerimizin yanlarında olacağız.

-Geçilmemiz halinde ben ve azalarım mahalle sakinlerimizle düzenli ve devamlı olmak kaydıyla sürekli iletişim halinde olacağız.

 

Dürüst, güvenilir, adaletli, inançlı, kararlı, yenilikçi ve herkese eşit davranan Bozkurt, yapılacak olan yeni projelerde mahalle sakinlerinin istek ve arzularını göz önünde bulundurarak, mahallenin daha temiz ve yaşanılabilir bir yer haline gelmesi için çalışmaktadır.
Bozkurt, mahalle birliğini oluşturmak ve geliştirmek adına bütün gücüyle çalıştığını ifade ederek, Şevkiye Mahallesi’nin örnek bir mahalle olması için çaba harcadığını belirtiyor.

Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor Şevkiye Mahallesinde Bozkurt Rüzgarı Esiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan