SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI.

SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI.
  • 0
  • 169
  • 14 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KANDEMİR, Meclis Başkanı Özgür ATAŞ, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleriyle birlikte, Silifke TSO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin KAYNAR Meclis Başkanı Baki UYSAL, Yönetim Kurulu üyeleri ve Dörtyol TSO Başkanı Ercan YILDIRIM’ ın katılımıyla bir araya gelinerek görüşme yapıldı.

Görüşmede,

İki oda arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek, işbirliği sayesinde tarımsal ve ekonomik faaliyetleri arttırmak, daha kapsamlı faaliyet/projeler hazırlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo – kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket etmek amacıyla Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ve Kozan Ticaret Odası arasında KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ’nü imzalandı.
Görüşme sonunda Oda başkanları ilçelerinde üretilen coğrafi işaretli ve tescili alınmış yerel ürünlerden oluşan hediye sepetlerini taktim etti.

SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI. SİLİFKE TSO İLE KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon