Sporcu Eğitim Merkezi Öğrencilerine Karşılıksız Burs ve Kırtasiye Desteği

Sporcu Eğitim Merkezi Öğrencilerine Karşılıksız Burs ve Kırtasiye Desteği
  • 0
  • 314
  • 1 Ekim 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan ilçe Spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan Sporcu Eğitim Merkezi öğrencilerine karşılıksız burs ve kırtasiye desteği veriyor.
Bu gün Kozan Kaymakamlığında gerçekleşen programda Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü Kozan İlçe spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan 6 sporcuya kırtasiye desteğinde bulundu.

Daha sonrasında Kozan İlçe Spor Müdürü Kürşat Gültekin tarafından yapılan açıklamada U11 Türkiye Şampiyonu Buğlem Ecem Balkım’a
Ortaokullar Arası Türkiye İkincisi-U13 Türkiye İkincisi Kardelen Erol’a Liseler Arası Türkiye İkincisi-U13 Türkiye İkincisi Cansu Özdemir’e U11 Türkiye Üçüncüsü Elif Kübra Alkış’a U11 Türkiye Üçüncüsü Aslınur Arslan’a
Yetenek Taramasında 2000 Çocuktan İlk 10 Giren Tuğba Özden isimli Öğrencilere Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ücretsiz kırtasiye ve karşılıksız burs aldıklarını belirtti.
Buna göre Orta Okul okuyanlar 540 TL Lise okuyanlar 1090 TL karşılıksız burs alacağını ve Kırtasiye ve okul malzemelerinin tamamının Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanacağını belirtti.
Ayrıca Gültekin spor yapmak isteyen tüm öğrencileri Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüze bekliyoruz  diye ekledi.

Sporcu Eğitim Merkezi Öğrencilerine Karşılıksız Burs ve Kırtasiye Desteği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon