TOPAL: “ADANA’NIN VE KOZANLININ SORUNLARINA HİZMET ETMEK İÇİN ÇIKTIK”

TOPAL: “ADANA’NIN VE KOZANLININ SORUNLARINA HİZMET ETMEK İÇİN ÇIKTIK”
  • 0
  • 164
  • 25 Mart 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Teşkilatı seçim bürosunu açtı. Gerçekleştirilen açılışa partili partisiz bir çok vatandaş katıldı.

 

Yeni açılan seçim bürosunda katılımcılara hitap eden İlçe Başkanı Gürdal Topal, 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerde baraj sorunu olmadan seçime gireceklerini ve bunun çok önemli ve çok dikkatli bir şekilde anlatılması gerektiğine değindi.

 

Topal şöyle devam etti: “Seçim büromuzun açılışına hepiniz hoş geldiniz. Malumunuz 14 Mayıs günü ülkemizde yapılacak olan bir seçim var. Bu seçim milletimiz için memleketimiz için çok daha önemli. Önemini belirtmek isterim ki ilk olarak bilmemiz gereken konu Büyük Birlik Partisi olarak baraj sorunu olmadan seçimlere gireceğiz. Bu partimiz için çok önemli bir durum. Yıllardır baraj sorunu nedeni ile takıldık kaldık. Altını çizerek belirtmek istiyorum, bu seçimde partimizin baraj sorunu yok. İkinci önemli bir konu ise yine partimiz milletvekilliği seçimi yapılırken kendi logomuz ve kendi listemizle seçime gireceğiz. Hep derler ya şu partiye oy verirsen oyun boşa gider diye. Öyle bir durum söz konusu dahi değil. Bir oyun bile bizim çık büyük önemi var. Bu sebeple Cumhurbaşkanı Adayımız Cumhur İttifakı ortak adayı Recep Tayyip Erdoğan’ dır. Milletvekili seçimi yaparken de Büyük Birlik Partimizin logosu altındaki listeyle seçim yapacağız. Kısacası baraj sorunu olmadan ve kendi logomuz, kendi milletvekili aday listemizle seçimlere gireceğiz. Bu denklemi bizler hep beraber halkımıza izah edip destek istemeleyiz. Doğru ve net bir şekilde bilgilendirme yapıp vatandaşlarımızın bu şekilde bilinçlenmesine vesile olalım. Bir birinden değerli 3 tane aday adayımız var. Üçüde pırlanta gibi. Bizim hiç bir şekilde adımız gayrimeşruya karışmadı, kötü anılmadık. Amacımız hiç bir zaman makam, mevki yada para olmadı. Halka hizmet hakka hizmet desturuyla yola çıktık, bu çizgide ilerliyoruz. Allah’ın izniyle bu yolda da başarılı olacağımıza inanıyoruz. Seçim bürosunda toplantımızı gerçekleştirdik.

Adana’nın ve Kozanlının sorunlarını sağdan soldan duyarak değil, bilerek ve yaşayarak öğrenmenin verdiği bilinç ile hemşerilerimize hizmet etmek için çıktığımız bu kutlu yolda sizlerin de desteği ile daha güçlü olacağız. Katılımlarından dolayı hepnize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

 

Büyük Birlik Partisi Adana Milletvekili Aday Adaylarının kısa selamlama konuşmasının ardından toplantı yapılan ikramların ardından sona erdi.

TOPAL: “ADANA’NIN VE KOZANLININ SORUNLARINA HİZMET ETMEK İÇİN ÇIKTIK” TOPAL: “ADANA’NIN VE KOZANLININ SORUNLARINA HİZMET ETMEK İÇİN ÇIKTIK” TOPAL: “ADANA’NIN VE KOZANLININ SORUNLARINA HİZMET ETMEK İÇİN ÇIKTIK” TOPAL: “ADANA’NIN VE KOZANLININ SORUNLARINA HİZMET ETMEK İÇİN ÇIKTIK”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon