TÜLAY TOPAL: MUSTAFA ATLI’NIN İDDİALARI ASILSIZDIR, İFTİRADIR!

TÜLAY TOPAL: MUSTAFA ATLI’NIN İDDİALARI ASILSIZDIR, İFTİRADIR!
  • 0
  • 186
  • 25 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM!

Saygıdeğer Kozan Kamuoyu ve Kıymetli Hemşehrilerimiz!

Ben Tülay Topal. İki çocuk annesiyim. Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal’ın eşiyim.

Çıkmış olduğu bu hizmet yolunda eşimin sonuna kadar arkasındayım. Onun dürüstlüğü, fedakarlığı, çalışkanlığı, ve Kozan’a olan sevgisini en yakından bilen birisiyim.
Yıllarca alın teriyle çalışan, emeğiyle mücadele eden emekçi bir ailenin geliniyim.
Bazıları gibi birilerinin torpiliyle, destekleriyle değil kendi gayreti ve alın teriyle yaşayan
bir aileyiz. Bunu, bizi yakından tanıyan herkes bilir.

Malumunuz olduğu üzere bir seçim dönemindeyiz. Bu seçim sürecinde biz, aile olarak gece gündüz alnımız ak, başımız dik bir şekilde mahalle mahalle çalışıyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Gürdal Topal Başkan, siyasi rakiplerine karşı, nezaket kurallarını her daim muhafaza etmiştir. Rakiplerinin eşlerini, çocuklarını kasteden en ufak bir açıklama yapmamıştır. Yapmaz da…

Lakin aynı nezaketi ve duyarlılığı ne yazık ki görememiştir…
Kendilerini nezaket timsali göstermeye çalışan ama bunun tam tersi davranışlar sergileyen; MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı’nın kendisidir.

Maalesef laf cambazlığı yapıp mesnetsiz ithamlarda bulunarak siyaset yapmaktadır.

22 Mart akşamı, hem de mübarek Ramazan ayında bir iftar yemeği sonrasında, bir Tv programında Eşim Gürdal Topal ve benim hakkımda güya siyasi çirkinliklere karşıymışçasına bir edayla, laf cambazlığı yaparak bir iddiada bulunmuştur.

Şahsıma; ‘bir vakfın atkısını dağıtmaktan dolayı emniyette soruşturma açıldığını’ bildiklerini iddia etmiştir.

Kıymetli Kozanlılar;
Bu yaşımıza kadar benim de eşimin de emniyetle işi olmamıştır. Adli sicil kaydım tertemizdir. Asılsız iddialarla kamuoyu meşgul edilmektedir. Böyle bir iftira ile çok çirkin bir üslupla siyaset devşirilmeye çalışılmaktadır.

Benim hakkımda emniyette ya da savcılıkta şimdiye kadar hiçbir soruşturma açılmamıştır. Her hangi bir vakfa da üyeliğim bulunmamaktadır.

Her gittiği yerde, her yaptığı konuşmada “yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar” diyen Mustafa Atlı, iddiasını ispat ile mükelleftir. İspat edemezse de müfteridir, yalancıdır.

Daha adayken böyle iftiralara, yalanlara meyleden bir şahıs, yarın velev ki seçildiğinde bu yalanlarla mı Kozan Belediyesini yönetecektir.

Belediye başkanı şehrin emini olmalıdır. Sözüne güvenilmeyen, siyasi rakibinin eşine bunları mesnetsiz bir şekilde rahatça söyleyebilen bir adaydan kadınlar nasıl emin olacaktır?

Kirli siyasetinize kadınları alet etmek ve pervasızca saldırmak Türk İslam geleneklerinin hangisine, ülkücü milliyetçi ahlakın hangi doktirinine uymaktadır? Allah’a çok şükür alnımız ak, başımız dik.

Biz kadınların böyle çirkin, yalan iftiralara maruz kalmadığı, sokaklarda güven içinde yürüyebildiği, siyasetçilerin siyasi rant için alçalmadığı, huzurlu bir Kozan istiyoruz…

Mustafa Atlı’nın bu davranışını, beyanlarını şiddetle kınıyorum. Eşim Gürdal Topal kendisiyle ilgili iddialara zaten cevap veriyor ve bundan sonra da verecektir.

Hakkımdaki iddiasına karşı da Mustafa Atlı hakkında Kozan Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunduğumu ve Yüce Türk Adaletine güvendiğimi kamuoyuna saygıyla duyururum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon