TÜRKELİ MAHALLESİ’NDE TOPRAK YOL KALMIYOR

TÜRKELİ MAHALLESİ’NDE TOPRAK YOL KALMIYOR
  • 0
  • 147
  • 21 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Şantiyesi ekipleri, Türkeli Mahallesi’nin ara sokaklarını asfaltla kaplayarak mahalle sakinlerini rahatlattı.

 

Türkeli Mahallesi Muhtarı Ahmet Aydın “Bu gün Türkeli Mahallemizin Öztürk Sokağındayız. Akabinde ise asfaltsız yol kalmayacak. Sorunumuz çözülüyor Kozan Belediye Başkanımız Kazım Özgan’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Böylelikle mahalle sakinlerinin yol ile ilgili sıkıntıları giderilmiş oluyor.”dedi.

Kozan Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Asfalt Şantiye Şefi Saycan Say “Kozan Belediye Başkanımız Mimar Kazım Özgan’ın talimatıyla ekiplerimizin bu çalışması, belediyenin mahallelerin altyapı ihtiyaçlarını karşılama ve vatandaşlara daha iyi hizmet sunma amacını göstermektedir. Asfaltlama çalışmaları, mahalle sakinlerinin toz ve çamur gibi sorunlarla daha az karşılaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca, asfaltlama çalışmaları mahalle görüntüsünü de iyileştirerek, bölgenin estetik açıdan daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır” dedi.

TÜRKELİ MAHALLESİ'NDE TOPRAK YOL KALMIYOR TÜRKELİ MAHALLESİ'NDE TOPRAK YOL KALMIYOR TÜRKELİ MAHALLESİ'NDE TOPRAK YOL KALMIYOR TÜRKELİ MAHALLESİ'NDE TOPRAK YOL KALMIYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon