Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor
  • 0
  • 174
  • 19 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan adayı Harun Abdullah Baysal saha çalışmaları kapsamında, ilçede bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla birebir görüşmeler gerçekleştiriyor. Baysal, belediye başkanlığı için halkın beklenti ve taleplerini dinleyerek seçim vaatlerini vatandaşlarla paylaşıyor. Baysal yerel sorunlara çözüm odaklı yaklaşımını vurgulayarak, Refahlı şehirler projesi anlatarak seçmenlerin ilgisini çekiyor.
Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal ve ekibi, genç, yaşlı, kadın ve erkek demeden her kesim tarafından ilgiyle karşılanıyor. Ziyaret ettiği her yerde vatandaşların ilgi odağı olması, projelerinin halk tarafından olumlu bir şekilde değerlendirilmesinden kaynaklanıyor. Baysal, seçim kampanyası sürecinde etkili bir iletişim stratejisi izleyerek, halkın beklenti ve taleplerini dikkate alıyor. Sosyal medya üzerinden de aktif bir şekilde kampanya yürüten Baysal’ın, seçimlere kadar olan süreçte enerjisini ve çalışma temposunu artırarak Kozan merkez ve kırsal mahallelerde dokunmadık el bırakmayacağa benziyor.
Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal projelerini tek tek vatandaşlarla paylaşımına devam ediyor.Onlardan biride AVM projesi ile şunları söyledi;
”Kıymetli Kozanlı Hemşerilerim Kozanımıza yakışır bir proje ile geliyoruz.Modern bir AVM ‘nin içerisinde çocuk oyun alanı,bowling salonu,sinema ve birçok sosyal alan içerecek.Markaları içerisinde bulunuracak ve bu mağazalarda Kozanlı esnafımızın işleteceği pozisyonla sizlerin hizmetine sunacağız.Kafe kütüphanesi bulunacak,öğrencilerimiz ve gençlerimizin kaliteli bir vakit geçirtebileceği güvenli bir alan oluşacak.Ailelerimizin rahat bir şekilde gezebileceği ve tüm sosyal aktivitelerden faydalanabileceği bir yer olacak.Kozanımıza yakışır modern bir AVM için bekleyin, geliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal AVM Projeleri İle Geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon