ALC OTOMOBİLDEN BÜYÜK AÇILIŞ

ALC OTOMOBİLDEN BÜYÜK AÇILIŞ
  • 0
  • 301
  • 23 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’ın sevilen iş insanı Harun Alıcı tarafından geçtiğimiz günlerde kapıları açılan ALC Otomotiv, görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

Açılışa Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Sönmez, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Alptekin, MHP İlçe Başkanı Şerif Köşeli, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Harun Abdullah Baysal, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı ve Kozan Belediye Başkan adayı Gürdal Topal, Ak Parti Kozan Gençlik Kolları Başkanı Bekir Enes Erkek, Kozan Ülkü Ocakları Başkanı Harun Yılmaz, Kozan Sancaklı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Yahya Ocak, Kozan Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Üzeyir Öztürk, Kozan Kuaför ve Berberler Odası Başkanı Zahide Azgın, Kozan Bakkallar Odası Başkanı Mehmet Azgın, Kozan OSB Müdürü ve Kozan Belediye Meclis Üyesi Fatih Aydın, Kozan Gençlik ve Spor Müdürü Kürşat Gültekin, Şehit Aileleri
ve Gaziler Derneği Başkanı Sümmani Göztaş, Aile Sosyal Hizmetler Müdürü Hasan Boz, Ak Parti Adana Büyük Şehir Belediye Başkan Aday Adayı Hilmi Baysal, Kozan Belediye Meclis Üyesi ve Aras Kargo Sahibi Gölhan Coşkun, Kozan İlçe Müftüsü Mustafa Kaya Kozanlı çok sayıda esnaf yanı sıra Kozanlı oto galericiler ve çok sayıda davetli katıldı. Kozan Müftüsü Mustafa Kaya tarafından dualar edilirken kurdele kesiminin ardından gelen misafirlere ikramlarla program son buldu. ALC Auto, Kozan halkına çeşitli markalarda 2. el otomobiller sunarak araç sahiplerine değerinde alım ve satım fırsatları sunuyor.

ALC Auto, Şevkiye Mah. Çevre Yolu, Tufanbeyli Blv. No: 166/AKozan/ADANA adresinde hizmete veriyor.

ALC OTOMOBİLDEN BÜYÜK AÇILIŞ ALC OTOMOBİLDEN BÜYÜK AÇILIŞ ALC OTOMOBİLDEN BÜYÜK AÇILIŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon