KOZAN BELEDİYESİ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

KOZAN BELEDİYESİ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI
  • 0
  • 186
  • 23 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Belediyesi sporcuları, Osmaniye’de düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Boks Kupası müsabakalarında büyük bir başarı elde etti. Turnuvaya 15 sporcuyla katılan Kozan ekibi, toplamda 13 altın, 1 gümüş, 1 ikincilik ve 1 üçüncülük madalyası kazanarak büyük bir gurur kaynağı oldu. Bu önemli başarıyla birlikte, Kozan Belediye Spor Kulübü, bölgeden 230 sporcunun yarıştığı müsabakalarda en fazla madalya alan takım oldu.

 

Ayrıca, 40 kiloda yarışan Kozan Belediye Spor Kulübü sporcusu Egemen Yüce, turnuvanın en teknik boksörü seçildi. Egemen Yüce, üstün yetenekleri ve teknik becerileriyle dikkat çektiği müsabakalarda büyük bir performans sergiledi.

Kozan Belediyesi, sporcularının elde ettiği bu başarıyla birlikte bölgenin spor alanındaki önemli aktörlerinden birisi olarak adını duyurdu. Kulüp, gençleri teşvik etmeye devam ederek spor alanında daha büyük başarılar elde etmek için çalışmalarını sürdürecektir.

Konuyla alakalı olarak Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; “Kozan Belediyesi Sporcularımız, Osmaniye’de düzenlenen Kahramanmaraş, Adana ve Hatay’dan 230 sporcunun yarıştığı 29 Ekim Cumhuriyet Boks Kupası müsabakalarına 15 sporcu ile katılarak 13 altın, 1 gümüş, 1 ikincilik 1 üçüncülük alarak gurur kaynağımız oldular. Ayrıca 40 kiloda yarışan Sporcumuz Egemen Yüce Turnuvanın en teknik boksörü seçildi. Tüm sporcularımızı, Fatih Öztürk Hocamızı ve bütün teknik ekibimizi gönülden kutluyorum. Gençlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

KOZAN BELEDİYESİ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI KOZAN BELEDİYESİ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI KOZAN BELEDİYESİ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon