Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde Kadınlarla Buluştu

Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde Kadınlarla Buluştu
  • 0
  • 107
  • 9 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Cumhur İttifakı Kozan Belediye Meclis Üyesi Adayı Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte kadınlarla bir araya gelerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Programa, Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Polat Kaya ve ilçe yönetimi de katıldı.

Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde Kadınlar Buluştu

Programda konuşan Alev Ataş, kadınların önemine vurgu yaparak, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Kadınlarımızın toplumdaki rolü ve katkıları her zaman takdire şayan olmuştur. Bu özel günde kadınlarımızı bir araya getirerek birlik ve dayanışma ruhunu pekiştirmekten mutluluk duyuyorum.” dedi.Kadınların sorunlarını dinleyip çözüm üretmeye hazır olduklarını belirten Alev Ataş, “Kadınlarımızın her alanda daha fazla temsil edilmesi ve hak ettikleri değeri görmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.
Alev Ataş” Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı’nın şehit annelerini ve ailelerini ziyarete gittiğini söyleyerek selamlarını iletti.

 

Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde Kadınlar Buluştu

Program, samimi ve coşkulu bir atmosferde geçerken, katılımcılar da Alev Ataş’ın bu anlamlı etkinliğine destek vererek 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde destek verme sözü verdiler.

Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde Kadınlar Buluştu Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde Kadınlar Buluştu Alev Ataş, Hacımirzalı Mahallesi’nde Kadınlar Buluştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon