ATLI ” KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! ”

ATLI ” KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! ”
  • 0
  • 84
  • 1 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’da 31 Mart yerel seçimlerine günler kala, Cumhur İttifakı’nın Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, seçim çalışmalarını büyük bir azim ve mükemmel bir enerjiyle sürdürüyor.

Atlı’nın, Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti yönetiminden büyük destek almasıyla birlikte, seçim atmosferi Kozan’da oldukça heyecanlı bir hal aldı.
Mustafa Atlı, seçim kampanyası kapsamında sadece miting alanlarında değil, sokaklarda, esnafın kapısını çalarak, vatandaşın nabzını tutarak seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kozan’ın dört bir yanında yoğun bir ilgi ile karşılaşan Atlı, kapı kapı gezerek, projelerini anlatarak hem esnafın hem de sivil toplum kuruluşlarının desteğini kazanmaya devam ediyor. Seçimlerin ardından 1 Nisan sabahı Kozan Belediyesi’ni alacaklarına inanan Mustafa Atlı, halka verdiği sözleri şu sözlerle dile getiriyor: “Kozan benim için sadece bir şehir değil, aynı zamanda bir aile. Bu ailenin bir ferdi olarak, şehrimizi daha güzel yarınlara ,daha iyi yerlere  taşımak için yola çıktık. Her kesimin beklentisini ve ihtiyacını göz önünde bulundurarak hazırladığımız projelerimizle, Kozan’ı çağdaş, modern ve yaşanabilir bir kent haline getireceğiz.

Seçim çalışmalarında vatandaşlarla birebir diyalog kuran Atlı, projelerini detaylı bir şekilde anlatarak şehrin geleceğine yönelik vizyonunu paylaşıyor. Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti yönetiminden aldığı destekle de gücüne güç katıyor. Atlı’nın enerjisi, liderlik nitelikleri ve iddialı projeleri, Kozanlıların umutlandırıyor. 1 Nisan sabahı, Kozan’da değişim rüzgarı esecek gibi görünüyor.

ATLI '' KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! '' ATLI '' KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! '' ATLI '' KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! '' ATLI '' KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! '' ATLI '' KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! '' ATLI '' KOZAN SADECE BİR ŞEHİR DEĞİL,BİR AİLE ! ''

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon