İsmail Çetin, Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Adayı oldu

İsmail Çetin, Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Adayı oldu
  • 0
  • 105
  • 1 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Adayı ve Genç İş İnsanı İsmail Çetin; Akdam ve bölge köylerde sevilen bir isim olmasının yanında Varsaklar Mahallesi’nde babasıyla birlikte uzun yıllar Çetinler Market ismiyle bilinen şimdilerde ise Seç Market olan işletmenin sahibi.

İsmail Çetin, Kozan’ın sorunlarını yakından tanıyan, bölgenin ihtiyaçlarını anlayan bir iş insanı olarak halkına hizmet etmek için aday olduğunu beyan etti. Kendisi, çalışkanlığı ve mütevazı kişiliğiyle tanınan örnek bir karaktere sahiptir. Kozan’da esnaflık yapması, halkın nabzını tutması ve bölge ekonomisine katkı sağlaması, onun Kozan Belediyesi’ne sağlayacağı hizmetlerinde de başarıya ulaşacağının bir göstergesidir.
Yeniden Refah Partisi güçlü kadrolarıyla desteklenen İsmail Çetin, Kozan Belediye Meclisi’nde etkin ve verimli bir rol oynamayı hedeflemektedir. Yeniden Refah Partisi ilke ve değerleri doğrultusunda çalışacak olan Çetin, Kozan’da adil, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışının benimsenmesine katkıda bulunacağı ön görülmekte.

BAYSAL''BAHANE ÜRETEN DEĞİL ÇÖZÜM VE HİZMET ÜRETEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE GELİYORUZ'' BAYSAL''BAHANE ÜRETEN DEĞİL ÇÖZÜM VE HİZMET ÜRETEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE GELİYORUZ'' BAYSAL''BAHANE ÜRETEN DEĞİL ÇÖZÜM VE HİZMET ÜRETEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE GELİYORUZ''

İsmail Çetin, Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Adayı oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon