Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı

Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı
  • 0
  • 79
  • 2 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’ın sevilen isimlerinden Avukat Ali Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kozan Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıkladı.

Avukat Ali Özkan 26 Nisan 1989’da Kozan’da doğdu. Orçan Köyü kökenli olan evli ve iki çocuk babası Özkan, Kozan’ın genç ve gelecek vadeden isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Girne Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup, Kozan’da avukatlık mesleğini icra ediyor.

Bugün parti binasında düzenlenen etkinlikte, ilçe yönetimi ve partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Ali Özkan, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kozan Belediye Başkanı Sudiye Gizem Aksoylu’nun listesinde yer almak için Kozan Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Kozanlıların güvenini kazanmak ve ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için mücadele edeceğini belirten Özkan, “Kozan’ı daha güzel yarınlara taşımak için var gücümle çalışacağım. Halkımızın ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşarak, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz” dedi.

Girne Amerikan Üniversitesi mezunu olan Ali Özkan, Kozan’da kök salmış bir isim olarak, yerel halkın beklentilerini anlamak ve çözüme kavuşturmak için projelerini önümüzdeki günlerde detaylı bir şekilde kamuoyuyla paylaşacak.

Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı Avukat Ali Özkan Kozan Belediye Meclis Üyeliği İçin Aday Adaylığını Resmen Açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon