Kozan’da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu

Kozan’da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu
  • 0
  • 92
  • 2 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan’da düzenlenen Kış Tenisi Şampiyonası final maçı ile sona erdi. Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, final maçında galip gelen sporculara kupalarını takdim etti.

Turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür eden Başkan Özgan, Kozan’da tenise olan ilginin her geçen gün arttığını ve bunun kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Özgan, “Tenis, her yaştan insanın yapabileceği ve hem bedenen hem de ruhen zinde kalmaya yardımcı olan bir spor dalıdır. Kozan’da tenisi geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda, Tavşantepe’de yapılacak olan yeni spor merkezine tenis kortları da inşa edeceğiz.” dedi.

İyi Parti İlçe Başkanı Veysel Sırkıntı ve Sarıçam Belediye Başkan Adayı Yusuf Özer de törene katılarak sporculara tebriklerini ilettiler.

Turnuva sonunda tüm sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.

Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu Kozan'da Kış Tenisi Şampiyonası Son Buldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon