Baysal Projeleri İle Geliyor

Baysal Projeleri İle Geliyor
  • 0
  • 94
  • 25 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal  Projeleri İle Geliyor

”Yeniden Refah Partisi Kozan Belediye Başkan adayı Harun Abdullah Baysal saha çalışmaları kapsamında, ilçede bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla birebir görüşmeler gerçekleştiriyor. Baysal, belediye başkanlığı için halkın beklenti ve taleplerini dinleyerek seçim vaatlerini vatandaşlarla paylaşıyor. Baysal yerel sorunlara çözüm odaklı yaklaşımını vurgulayarak, Refahlı şehirler projesi anlatarak seçmenlerin ilgisini çekiyor.”

”Spor Tesislerini Yaygınlaştıracağız”

”Gençlerimize özel spor tesislerini yaygınlaştıracağız. Basketbol sahaları, tenis sahaları, futbol sahaları, buna benzer aktiviteleri uygulayacakları bol alanlar üreteceğiz.”

Baysal Projeleri İle Geliyor

”Kadın Lokali Kuracağız”

”Kadınlarımıza müjde. Kozan’da bir ilki gerçekleştireceğiz. Kadın lokalleri kuracağız. Bayanlarımızın rahatça vakit geçirtebileceği, çayını kahvesini içebileceği, sohbet edebileceği, günler düzenleyebileceği ve çarşıya çıktıkları zaman, arta kalan zamanda vakit geçirebilecekleri ve ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir alan oluşturacağız. Onun için bekleyin çok yakında Yeniden Refah’la hizmetlere doyacaksınız.”
Baysal Projeleri İle Geliyor

”Erkenden Çalışmaya Giden Vatandaşlarımızın Sabah Kahvaltıları Bizden”

”Sabahları çok erken saatte işe gitmek zorunda kalan çalışanlarımıza müjde. Gerek tarım işçilerimiz olsun, gerek erken saatte kalkıp işe gitmek zorunda olan çalışanlarımız olsun. Sabahları, kahvaltıları bizden olacak. Kozan’ın beş bölgesine çorba çeşmesi kuracağız. En azından sabahları uykusuna fedakarlık ederek yola çıkan arkadaşlarımıza zaman kazandıracağız ve emeklerine destek olacağız.”

Baysal Projeleri İle Geliyor

”Kozan’ımızı Turizme Kazandıracağız”

”Kozan’ımızı turizme kazandırmak demek, esnafımıza hareket gelmesi, bolluk bereket gelmesi demek, ekonomisinin güçlenmesi demek. Turizmi Kozan’a kazandırmak demek, Kozan’daki her haneye, evine, ekonomisine katkı sağlamak demek. Bugün turizm bölgesindeki çalışan insanlar normal asgari ücreti iki katına fiyatla çalışıyor. Turizmi Kozan’a kazandırmak demek, Kozan’ın refahını yükseltmek demek. Bu turizm projesi de bir turizmci kardeşiniz olarak evvelallah ben gerçekleştireceğim.”

Baysal Projeleri İle Geliyor

”Her Mahalleye Taziye Evi”

”Kozan’ımız da büyük eksikliklerden biri olan taziye evi  projesini biz gerçekleştireceğiz. Vatandaşlarımızın acılarına ortak olacağız. Kozan Belediyesi olarak sürekli yanlarında olacağız.”

Baysal Projeleri İle Geliyor

ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon