Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı

Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı
  • 0
  • 97
  • 28 Nisan 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İşletmeciliğini İş İnsanı Salim Yılmaz’ın evladı Güzellik Uzmanı Büşra Saraçoğlu’nun yapmış olduğu Büşra Saraçoğlu Beauty Center Güzellik Merkezi Çevreyolu Üzeri Melodi Life Evleri Altı (İsa Auto) yanındaki yerinde düzenlenen görkemli bir tören ile açılışı gerçekleşti.

Programın açılış konuşmasını yapan işletme sahibi Güzellik Uzmanı Büşra Saraçloğlu programa katılan tüm davetlilere teşekkür ederek tek hayalinin böyle bir işletmeye sahip olmak olduğunu ve bu hayaline bugün sevdikleriyle birlikte kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek güzelliğine önem veren tüm bayanları Büşra Saraçoğlu Beauty Center Güzellik Merkezine beklediklerini sözlerine ekledi.
İşletmenin sahiplerine hayırlı ve bol kazançlar getirmesini temenni eden Kozan Kuaförler Odası Başkanı Zahide Azgın ise Büşra Saraçoğlu ve Ailesine hayırlı olsun dileklerini iletti.
İş İnsanı Salim Yılmaz ise bugünkü açılışlarında kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.
Programda bir konuşma yapan Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Başkanı Tunahan Coşkun’da işletme sahibinin babası Salim Yılmaz ile yol arkadaşı olduklarını dolayısıyla kendilerinin de burada ev sahibi olduklarını belirterek açılış programına katılan tüm davetlilere teşekkür etti.
Yeniden Refah Partisi Kozan İlçe Başkanı Harun Abdullah Baysal’da işletmenin sahiplerine ve Kozan halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak işletme sahibi Büşra Saraçoğlu’na hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.
Yapılan konuşmaların ardından Büşra Saraçoğlu Beauty Center Güzellik Merkezinin açılışı törenle gerçekleşti. Açılış sonrası işletme sahibi Büşra Saraçoğlu programa katılan davetli misafirlere işletmeyi gezdirerek vermiş oldukları hizmetler ve işletmeleri hakkında bilgi verdi.
Program davetlilere sunulan ikramların ardından son buldu. Açılış programına oda başkanları, stk temsilcileri, siyasi partilerin ilçe temsilcileri ve çok sayıda davetli misafir katıldı.

Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı Büşra Saraçoğlu Beauty Center Görkemli Bir Törenle Açıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon