Gölette Kaybolan Oktay Sarıtiken’in Cansız Bedeni 18 Gün Sonra Bulundu

Gölette Kaybolan Oktay Sarıtiken’in Cansız Bedeni 18 Gün Sonra Bulundu
  • 0
  • 194
  • 28 Nisan 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Gölette Kaybolan Oktay Sarıtiken’in Cansız Bedeni 18 Gün Sonra Bulundu

Adana’nın Kozan ilçesinde 35 yaşındaki Oktay Sarıtiken’in, balık avlamak için girdiği Gökgöz Köyü Kavşakbendi Barajı’nda boğularak kaybolduktan sonra 18 gün süren arama çalışmaları sonucunda cansız bedeni bulundu.

Sarıtiken’in 11 Nisan’da balık tutmak amacıyla gölette olduğu sırada yüzmek için suya girdiği ve bu sırada boğularak kaybolduğu öğrenildi. Arama çalışmalarına Adana Jandarma Arama Kurtarma ekibi(JAK) Jandarma Özel Sualtı (SAK) ekibi ve Kozan Belediyesi AKOM ekibi olmak üzere toplamda 16 kişi katıldı.

18 gün süren yoğun çabaların ardından, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri tarafından Sarıtiken’in cansız bedeni bulundu. Cansız beden, Cumhuriyet Savcılığı tarafından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Gölette Kaybolan Oktay Sarıtiken'in Cansız Bedeni 18 Gün Sonra Bulundu Adana'nın Kozan ilçesinde 35 yaşındaki Oktay Sarıtiken'in, balık avlamak için girdiği Gökgöz Köyü Kavşakbendi Barajı'nda boğularak kaybolduktan sonra 18 gün süren arama çalışmaları sonucunda cansız bedeni bulundu. Sarıtiken'in 11 Nisan'da balık tutmak amacıyla gölette olduğu sırada yüzmek için suya girdiği ve bu sırada boğularak kaybolduğu öğrenildi. Arama çalışmalarına Adana Jandarma Arama Kurtarma ekibi(JAK) Jandarma Özel Sualtı (SAK) ekibi ve Kozan Belediyesi AKOM ekibi olmak üzere toplamda 16 kişi katıldı. 18 gün süren yoğun çabaların ardından, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri tarafından Sarıtiken'in cansız bedeni bulundu. Cansız beden, Cumhuriyet Savcılığı tarafından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Gölette Kaybolan Oktay Sarıtiken'in Cansız Bedeni 18 Gün Sonra Bulundu Adana'nın Kozan ilçesinde 35 yaşındaki Oktay Sarıtiken'in, balık avlamak için girdiği Gökgöz Köyü Kavşakbendi Barajı'nda boğularak kaybolduktan sonra 18 gün süren arama çalışmaları sonucunda cansız bedeni bulundu. Sarıtiken'in 11 Nisan'da balık tutmak amacıyla gölette olduğu sırada yüzmek için suya girdiği ve bu sırada boğularak kaybolduğu öğrenildi. Arama çalışmalarına Adana Jandarma Arama Kurtarma ekibi(JAK) Jandarma Özel Sualtı (SAK) ekibi ve Kozan Belediyesi AKOM ekibi olmak üzere toplamda 16 kişi katıldı. 18 gün süren yoğun çabaların ardından, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri tarafından Sarıtiken'in cansız bedeni bulundu. Cansız beden, Cumhuriyet Savcılığı tarafından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Gölette Kaybolan Oktay Sarıtiken'in Cansız Bedeni 18 Gün Sonra Bulundu Adana'nın Kozan ilçesinde 35 yaşındaki Oktay Sarıtiken'in, balık avlamak için girdiği Gökgöz Köyü Kavşakbendi Barajı'nda boğularak kaybolduktan sonra 18 gün süren arama çalışmaları sonucunda cansız bedeni bulundu. Sarıtiken'in 11 Nisan'da balık tutmak amacıyla gölette olduğu sırada yüzmek için suya girdiği ve bu sırada boğularak kaybolduğu öğrenildi. Arama çalışmalarına Adana Jandarma Arama Kurtarma ekibi(JAK) Jandarma Özel Sualtı (SAK) ekibi ve Kozan Belediyesi AKOM ekibi olmak üzere toplamda 16 kişi katıldı. 18 gün süren yoğun çabaların ardından, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri tarafından Sarıtiken'in cansız bedeni bulundu. Cansız beden, Cumhuriyet Savcılığı tarafından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon