Çocuklar İstedi Başkan Amcaları Süreyi Uzattı

Çocuklar İstedi Başkan Amcaları Süreyi Uzattı
  • 0
  • 144
  • 22 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan tarafından 2023-2024 yılı ara tatilinde çocuklara karne hediyesi olarak sinema hediyesi çocukları sevindirdi.

 

Ara tatil ücretsiz Rafa’dan Tayfa filmini binlerce çocuk Kozan Belediyesi sinemasında izlerken Kırsal mahallelerde ve sinemayı izleyemeyen öğrenciler için ücretsiz seans çocukların talebi üzerine 1 gün daha Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan tarafından uzatıldı. Böylece 22 Ocak 2024 tarihinde de çocuklar filmi ücretsiz izleyebilecekler.

İlçede öğrencilerin sinema kültürünün arttırılması ve sosyal etkinlikte bir araya gelerek tatilde güzel vakit geçirmeleri için karne hediyesinin çocuklar tarafından güzel olduğunu aktaran Kazım Özgan “ Bu kentte çocuklar gülerse şehir güler. Geleceğimiz çocukları için elimizden gelenin fazlası için çalışıyoruz. Sinemaya yoğun bir ilgi oldu ve kırsal mahallelerimizden gelemeyen çocuklarımızın, çalışan anne babaların çocuklarının talepleri üzerine 1 gün daha çocuklarımız sinemamızdan karne hediyelerini keyifle izleyerek alabilirler”dedi.

Çocuklar İstedi Başkan Amcaları Süreyi Uzattı Çocuklar İstedi Başkan Amcaları Süreyi Uzattı Çocuklar İstedi Başkan Amcaları Süreyi Uzattı Çocuklar İstedi Başkan Amcaları Süreyi Uzattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon