Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, EVA İnşaat Ailesi İle Bir Araya Geldi

Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, EVA İnşaat Ailesi İle Bir Araya Geldi
  • 0
  • 106
  • 7 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozan İlçe Belediye Başkan Adayı Sn. Mustafa Atlı, MHP Kozan İlçe Başkanı Sn. Şerif Köşeli ve beraberindeki heyet, MHP Kozan İlçe Başkan Yardımcısı ve EVA İnşaat Genel Müdürü Sn. Halil Ataş’ın Miraç Kandili dolayısıyla verdiği yemek davetinde bir araya geldi.

Kozan’ın ilk yatay konut projesi olan EVA Bingöl Sitesi’nin şantiye alanında gerçekleşen programa, Kozan İlçe Emniyet Müdürü Sn. Fatih Alptekin, EVA Makine & Silo Genel Müdürü Sn. Bora Dağlıoğlu, EVA İnşaat idari ve teknik personelleri, taşeronları ile çok sayıda vatandaşımız da katıldı.

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinde hayatını kaybeden aziz vatandaşlarımızın ruhu için Mevlid-i Şerif ve duaların okunduğu programda konuşan MHP Kozan Belediye Başkanı Adayı Sn. Atlı, “Partimiz ilçe başkan yardımcısı sevgili Halil Ataş kardeşimin davetinde siz değerli hemşehrilerimle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu vesile ile bir kez daha 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Başta Kozanlı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Genel Müdürümüz Sn. Halil Ataş ise programa katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Programın amacının Miraç Kandili dolayısıyla personellerimiz ile bir araya gelmek olduğunu belirten Sn. Ataş, “6 Şubat felaketinin yıl dönümünde kaybettiğimiz canlarımızı rahmet ve hürmetle yad ediyorum. Eva İnşaat ailesi olarak başta Kozanlı hemşehrilerimiz olmak üzere bütün milletimizin Miraç Kandili’ni kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, EVA İnşaat Ailesi İle Bir Araya Geldi Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, EVA İnşaat Ailesi İle Bir Araya Geldi Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, EVA İnşaat Ailesi İle Bir Araya Geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon