CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ

CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ
  • 0
  • 128
  • 11 Mart 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan’da Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in de katılımıyla seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Yüzlerce kişinin katıldığı programa ; Belediye Meclis Üyesi adayları, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, İlçe Başkanları, İl başkanları, muhtarlar, STK temsilcileri katıldı. Mustafa Atlı, konuşmada, “Değerli vatandaşlarımız, bugün burada sizlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk ve neşe duyuyorum. Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bu kutsal göreve kendimi adamamın  nedeni, sizlere hizmet etme dileğim ve bu memleketin geleceğini inşa etme isteğimdir.” diyerek sözlerine başladı.
Atlı,Belediyenin hizmetlerini dile getirirken klasik ve sosyal belediyecilik olmak üzere iki ayrı kesede değerlendirdiğini belirtti.
Temel altyapı hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik alanında da vatandaşlara yönelik destek programları ve sosyal projeler geliştireceklerini vurguladı.
Ayrıca, halkla ilişkiler konusunda önemli adımlar atmaya kararlı olduğunu, gençlerin ve sporcular için onların geleceğini yönlendirecek yatırımlar yapacaklarını söyledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise yaptığı konuşmada, “Bugün burada sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kozan’ın geleceği için çok önemli bir yoldayız ve bu yolda sizlerin desteği bizler ve geleceğimiz için çok kıymetli.” diyerek başladı. Mustafa Atlının liderlik yetenekleri ve ilçemiz Kozan’a yapacağı katkıların büyük önem taşıdığını belirten Ömer Çelik, Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliğinin önemine de değindi.

CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon