Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayı Bugün Kamuoyuna Tanıtıldı

Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayı Bugün Kamuoyuna Tanıtıldı
  • 0
  • 30
  • 8 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -
Android

Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 ilçe belediye başkan adayı bugün kamuoyuna tanıtıldı.

Adana’da, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 15 ilçede gösterdiği belediye başkan adayları tanıtıldı.
AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Serinevler Spor Salonu’nda düzenlenen programda, 30. büyükşehir aday tanıtım programını Adana’da gerçekleştirdiklerini söyledi.
Elitaş, Büyükşehir Belediye Başkan adayları Fatih Mehmet Kocaispir ve 15 ilçenin belediye başkan adaylarıyla yaşanabilir, ulaşımı hızlı, sıkıntıları olmayan, bir taraftan tarımsal bir taraftan sanayi üretimiyle, ihracatıyla, ithalatıyla Adana’nın tarihini daha da üst bir seviyeye getireceklerini anlattı.
Yerel seçimlere damgamızı vurmaya hazırız !
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Adana için tarihi günlerden birini yaşadıklarını söyledi.
Kenti, yerel yönetim alanında da daha güçlü hizmetlere kavuşturmak için hazır olduklarını dile getiren Çelik, “Hep beraber, Seyhan ve Ceyhan nehirleri gibi bereketli Çukurova’yı daha da bereketli hale getirmek için kolları sıvamaya, yerel seçimlere damgamızı vurmaya hazırız, kararlıyız.” dedi.
Çelik, Cumhur İttifakının milli birlik ve beraberlik ittifakı olarak kurulduğunu vurgulayarak, bugüne kadar omuz omuza yürüdüklerini, büyük işlere imza attıklarını anlattı.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Konuşmaların ardından Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kocaispir (AK Parti), Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu (AK Parti), Yüreğir Belediye Başkan Adayı Dr. Halil Nacar (AK Parti), Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs Cingözler (MHP), Sarıçam Belediye Başkan Adayı Bilal Uludağ (MHP), Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı (MHP), İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Aydın Kangur (MHP), Karaisalı Belediye Başkan Adayı Bekir Şimşek (MHP), Karataş Belediye Başkan Adayı Necip Topuz (MHP), Pozantı Belediye Başkan Adayı Ali Avan (MHP), Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Aydın Kütükoğlu (MHP) sahneye davet edilerek tanıtıldı.

Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayı Bugün Kamuoyuna Tanıtıldı Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayı Bugün Kamuoyuna Tanıtıldı Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayı Bugün Kamuoyuna Tanıtıldı Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayı Bugün Kamuoyuna Tanıtıldı Cumhur İttifakının Adana Büyükşehir ve 15 İlçe Belediye Başkan Adayı Bugün Kamuoyuna Tanıtıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir