Erşik Mimarlık Sahibi Mimar Burak Erşik Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal İle Bir Araya Geldi

Erşik Mimarlık Sahibi Mimar Burak Erşik Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal İle Bir Araya Geldi
  • 0
  • 113
  • 8 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erşik Mimarlık sahibi Mimar Burak Erşik Büyük Birlik Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal ile ofisinde bir araya geldi.

 

Kozan’da uzun yıllardır faaliyet gösteren Kozanlı inşaat baş ustası Mehmet Erşik (Karamehmet) oğlu Erşik Mimarlık sahibi Mimar Burak Erşik Büyük Birlik Partisine  katıldı. BBP Erşik Mimarlık sahibi Mimar Burak Erşik ,Kozan Belediye Başkan Adayı Gürdal Topal ile Mimarlık ofisinde bir araya geldi.Topal ile bir araya gelen Mimar Burak Erşik yaklaşmakta olan seçimlerle ilgili kapsamlı ve detaylı değerlendirmelerde bulundular.”Yeni, dünyaya açık, milli değerlerine ve zenginliklerine bağlı bir Kozan inşa etme arzusuyla BBP çatısı altında yola çıktık.”dediler.
Mimar Burak Erşik Kim ?
Burak Erşik 1994 yılında Kozan’da dünyaya geldi. İlk ve Orta öğrenimini Kozan’da tamamlayan Erşik Üniversiteyi Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde tamamladı. Evli ve 1 çocuk babasıdır.Doğup büyüdüğü Kozan’a hizmet vermek isteyen Mimar Burak Erşik kendisine ait ofisinde 9 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Sağlam ve estetik yapılar yapan, Kozan’da birçok eserde imzası bulunan, Kozan’da sevilen ve her kesimden ilgi gören bir kişilik olan Mimar Burak Erşik’in BBP Saflarına katılması siyasi dengeleri değiştirecek hamle olarak konuşulmaya başlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon