EKREM İMAMOĞLU’ndan Av. SUDİYE GİZEM AKSOYLU’ya ve KOZAN’A TAM DESTEK

EKREM İMAMOĞLU’ndan Av. SUDİYE GİZEM AKSOYLU’ya ve KOZAN’A TAM DESTEK
  • 0
  • 192
  • 20 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ekrem İmamoğlu çektiği video ile Cumhuriyet Halk Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Av. Sudiye Gizem Aksoylu’ya ve Kozan’a tam destek verdiğini açıkladı.

“ BİZ DE TÜM GÜCÜMÜZLE ARKASINDAYIZ “

Ekrem İmamoğlu Cumhuriyet Halk Partisi Kozan Belediye Başkan Adayı Av. Sudiye Gizem Aksoylu ile çektiği video ile; “ ……….. “ dedi.

KOZAN’DA İŞSİZLİK BİTECEK

Ekrem İmamoğlu’nun ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğini alan Aksoylu, “ Kozan Belediye Başkanı seçildiğimizde Adana ve İstanbul Büyükşehir Belediyelerinin desteği ile, Kozan’a yatırımların hızlanacağını, çiftçinin yüzünün güleceğini, turizmin canlanması ile esnafın kalkınacağını, yeni kurulacak fabrikalarla iş imkanının sağlanacağını, Kozan’da işsiz hiçkimsenin kalmayacağını, insanların evlerine ekmek götüreceğini, gençlerin ve kadınların geleceğe güvenle bakacağını söyledi.

MEYVE SUYU FABRİKASI, MEYVE KURUTMA TESİSİ, HALK EKMEK TESİSİ KURARAK YAKLAŞIK 1000 VATANDAŞIMIZA İŞ İMKANI SAĞLAYACAĞIZ

Karara göre limon aromalı ürünler 31 Aralık 2024’ten sonra piyasada bulunamayacak. Limon suyu izlenimi veren ürünlerin satışı Türkiye genelinde yasaklandı. Meyve suyu fabrikasının bir an evvel hayata geçirilerek limonun, portakalın, narenciyenin katma değerinin arttırılması Kozan için şart oldu. Elimizdeki bu tarihi fırsatları değerlendirmemiz gerek.
Adana ve İstanbul Buyuksehir Belediyeleri ile isbirligi ile fabrikalarımızı bir an evvel hayata geçireceğiz. Halk Ekmek Fabrikası kurarak Kozan’daki fırıncılarımızla işbirliği içerisinde halkımıza ucuz ve sağlıklı ekmek yedireceğiz. Yine halk marketler kurarak üreticiden tüketiciye kar amacı gütmeksizin ürün ulaştıracağız.

ÇİFTÇİMİZE TRAKTÖR VE EKİPMAN DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ

Büyükşehir ve diğer ilçe belediyelerimizin hibe araç desteğinden faydalanacağız. Yapacağımız ihaleler ile çiftçimize traktör ve ekipman desteği sağlayacağız.

PAZAR YERİ PARASI ALMAYACAĞIZ

Pazar alanlarını yeniden düzenleyeceğiz, pazarcılarımızı yazın güneşten, kışın soğuktan koruyacağız ve pazarcılarımızdan pazar yeri parası almayacağız. Pazarcılarımızı YIRTIK ŞEMSİYELER ALTINDA ürün satmaya mahkum etmeyeceğiz.

YAŞLILARA VEFA BORCUMUZ VAR

Yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın evine “ acil butonu “ koyacağız. İhtiyaç duydukları andan itibaren en geç 10 dakika içerisinde ambulans ve sağlık ekibimiz evlerine gelerek ilk müdahaleyi yapacak ve en yakın hastaneye yetiştireceğiz.

Yine yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kişisel bakım ve ev temizlik hizmetlerini belediye olarak biz yapacağız. Bu vesile ile, berber ve kuaförlerimize belediye bünyesinde iş imkanı sağlayarak, esnaflarımızı kalkındıracağız.

KADIN DAYANIŞMA MERKEZİ KURACAĞIZ

İçerisinde psikolojik ve hukuki danışmanlık desteği vereceğimiz kadın dayanışma merkezini kuracağız. Mutlu kadınlar, mutlu çocuklar ve mutlu aile hedefimiz ile, mutlu bir Kozan’ın temelini sağlamlaştıracağız.

GENÇ DAYANIŞMA, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR MERKEZİ KURACAĞIZ

Öncelikli hedefimiz uyuşturucu ile mücadele kapsamında gençlerimizin ücretsiz şekilde erişebilecekleri içerisinde psikolojik danışmanlık desteğinin de yer aldığı, kültür, sanat ve spor merkezimizi kuracağız. Her kesimden gencimizin vaktini geçirebileceği, boş zamanlarını değerlendirebileceği kültür, sanat ve sportif faaliyetlerin olduğu merkezimizi kuracağız.
Geleceğe güvenle bakan gençler yetiştireceğiz.

ÇOCUK AKADEMİ KURACAĞIZ

4 yaşından itibaren bütün çocuklarımızın ücretsiz ve kolay şekilde erişebileceği çocuk akademimizi kurarak, yetenekli çocuklarımızın kültür, sanat ve spor alanlarındaki becerilerini destekleyeceğiz. Kozanımızdan daha nice sanatçı ve sporcularımızın yetişmesine katkıda bulunacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon