Kozan’da Büyük Değişim!

Kozan’da Büyük Değişim!
  • 0
  • 67
  • 20 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

MHP Kozan Belediye Meclis Üyesi Adayı Alev Ataş tarafından düzenlenen programda, Cumhur İttifakı’na büyük ilgi gösterildi. Coşkulu Kozanlılar, salona sığmazken, toplantı enerjik ve hareketli  bir atmosferde gerçekleşti.

Kozan'da Büyük Değişim!

Toplantı Anka Müzikholde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıya MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy’ da katıldı. Toplantıda, Cumhur İttifakı’nın Kozan’daki gücü gözler önüne serildi.

Kozan'da Büyük Değişim!

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak Adana’nın 15 ilçesinde ve büyükşehir belediyesinde bu dönem tarih yazacağız. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin bütün güçlerini birleştirip ortaya çıkarıyoruz, inşallah bu dönemde 15 ilçe ve büyükşehir belediye başkanlığını alarak bu görevi yerine getireceğiz.” dedi.

Kozan'da Büyük Değişim!

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy ise, “31 Mart’ta yerel seçimlerimiz var. Burada Ülkü Ocakları olarak biz Cumhur İttifakı adayımızın ve Milliyetçi Hareket Partisi adayımızın sonuna kadar arkasındayız.” ifadelerini kullandı.

Kozan'da Büyük Değişim!

MHP Kozan Belediye Meclis Üyesi adayı Alev Ataş’da yaptığı konuşmada, “Seçim çalışmalarımız hızlı ve seri bir şekilde devam ediyor. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin takdirleri ve Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle bu yola çıktık. Bizler de onun ekibi ve yol arkadaşları olarak yemin ettik. Yanındayız, emrindeyiz diye. Ama tabi biz bu yemini ederken sizlerden güç aldık, güç istedik, desteğinizi buradan görebiliyorum.” dedi.

Kozan'da Büyük Değişim!

Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, düzenlenen programda yaptığı konuşmada ise İyi Parti Kozan Belediye Başkan Adayı Kazım Özgan’ın kendisine yönelik iftiralarına sert yanıt verdi.

Kozan'da Büyük Değişim!

Atlı, “Sayın Özgan, benim hakkımda soruşturmalar olduğunu ve bu koltuğa oturamayacağımı söylüyor. Açıkça söylüyorum, bir tek soruşturma veya ifadeyi getirsinler, belediye başkanlığından kendi özgür ve hür iradem ile istifa etmeye hazırım.” dedi.

Kozan'da Büyük Değişim!

Ayrıca ailesine yönelik iftiralara da yanıt veren Atlı, “Ailem Dağılcak’ı, ekmek büfelerini Alev Başkan istiyormuş, fabrikayı Ülkü Ocakları Başkanı Murat Mercan istiyormuş. Bu iftiraların hepsi yalan. Halk Bankası’nda yöneticilik yaptığım dönemde ailemden bir tek kişiyi işe almadım, 1 TL kredi vermedim. Bunu ispatlasınlar, siyaseti bırakırım.” diye konuştu.

Kozan'da Büyük Değişim!

Kozan’da büyük bir değişim yaratacağını vurgulayan Atlı, “Sayın Özgan, el bombası gibi atıyor ama attığı her şey dağılıyor. İyi Parti darmaduman oldu, 16.000 oyları vardı, 6.000’e düştü. Yarın istifaları ve bize katılımları göreceksiniz. Allah’ın izniyle tüm Kozan’ı kucaklayacağız ve Kozan’da Belediye Başkanı olacağım.” dedi.

Kozan'da Büyük Değişim! Kozan'da Büyük Değişim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan