GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM

GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM
  • 0
  • 69
  • 22 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Türkiye Gençlik Vakfiı(TUGVA) Kozan İlçe Temsilciliği’nin 4. Kongresi, Kozan Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 

2019 yılından bu yana TUGVA Kozan İlçe Temsilciliği görevini yürüten Özgür Çoban, kongrede yeniden ilçe temsilcisi olarak seçildi.

Kuran-ı Kerim tilaveti ve duanın ardından divan kurulunun oluşturulmasıyla başlayan kongrede, TUGVA’nın faaliyetleri ve gelecek dönem hedefleri ele alındı.

GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM

TUGVA Kozan Temsilcisi Özgür Çoban yaptığı konuşmada, Türkiye genelinde 81 il ve 594 ilçe temsilciliği ile faaliyet gösteren TUGVA’nın, Müslüman Türk gençlerini milli ve manevi değerlerle donanımlı bireyler haline getirerek, İslam coğrafyasında İslam’ın hâkim olması için mücadele verdiğini söyledi.

2017’den itibaren kurucu teşkilat olarak başlayan sürecin 2019’dan bu yana ilçe temsilciliği göreviyle devam ettiğini ve bu süreçte hiçbir dava arkadaşıyla ayrılık yaşanmadığını ifade eden Çoban, 12 Kasım 2019’da başlayan ilçe temsilciliği görevinin 5 yıllık faaliyetlerinin 3 dakikalık birsine vizyon gösterimiyle aktardı.

EMNİYETTEN GENÇLERE DESTEK MESAJI

Kozan İlçe Emniyet Müdürü Fatih Alptekin ise, bu kadar genç dinamik insanın emeğinin ve enerjisinin bir arada olduğu güzel bir ortamda toplandıklarını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Ahlaklı başkalarının haklarına saygı gösteren insanların müşterileri olmayacağını ve suç işlemeyen insanları müşteri olarak istemediklerini vurgulayan Alptekin, gençliği ahlaklı bir şekilde yetiştirmeye çalışan ve milli manevi değerleri önemseyen tüm sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

GENÇLİK MUKADDESATÇI OLMALI

Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı’da yaptığı konuşmada, gençliğinin isiyatif alması gerektiğini ve ailelerin, öğretmenlerin ve sivil toplum kuruluşlarının bu süreçte önemli rol oynadığını vurguladı.

Türkiye’nin mukaddesatçı gençler yetiştirmesinin önemli olduğunu ve Çanakkale’ye gitmeyi arzulayan gençlere destek olunması gerektiğini dile getiren Atlı, Kozan’da bakış açısında da değişiklikler olduğunu değişimin devam edeceğini ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından genel kurul gerçekleşti ve TUGVA Kozan İlçe Temsilciliği’ne Özgür Çoban yeniden seçildi. Kongre, toplu aile fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM GENÇLERE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERLE DONANIM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan