Harun Abdullah Baysal, Akdam Mahallesindeki Ev Toplantısı Mitinge Dönüştü

Harun Abdullah Baysal, Akdam Mahallesindeki Ev Toplantısı Mitinge Dönüştü
  • 0
  • 73
  • 22 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yeniden Refah Partisi’nin Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal, bugün Akdam Mahallesi’nde düzenlediği ev toplantısı, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Toplantıda Baysal, seçim sürecinde hayata geçirmeyi planladığı projeleri mahalle sakinleriyle paylaştı. Vatandaşlar, Baysal’ın projelerini ilgiyle dinlediler.

Baysal, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “Mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerimizi paylaşmak bizim için son derece önemli. Bu tür toplantılar, yerel yönetimde katılımcılığı artırarak daha sağlıklı kararlar alınmasına olanak tanır. Mahalle sakinlerinin projelerimize gösterdiği ilgi bizleri memnun ediyor” dedi.

Akdam Mahallesi sakinleri de Baysal’ın projelerine desteklerini dile getirerek, “Mahallemizin sorunlarını çözecek ve gelişimine katkı sağlayacak projelerini heyecanla bekliyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.

Seçim sürecinde Baysal’ın halkla buluşmaya devam edeceği öğrenildi.

 

Yeniden Refah Partisi'nin Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal, bugün Akdam Mahallesi'nde düzenlediği ev toplantısı, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Toplantıda Baysal, seçim sürecinde hayata geçirmeyi planladığı projeleri mahalle sakinleriyle paylaştı. Vatandaşlar, Baysal'ın projelerini ilgiyle dinlediler. Baysal, toplantının ardından yaptığı açıklamada, Mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerimizi paylaşmak bizim için son derece önemli. Bu tür toplantılar, yerel yönetimde katılımcılığı artırarak daha sağlıklı kararlar alınmasına olanak tanır. Mahalle sakinlerinin projelerimize gösterdiği ilgi bizleri memnun ediyor dedi. Akdam Mahallesi sakinleri de Baysal'ın projelerine desteklerini dile getirerek, Mahallemizin sorunlarını çözecek ve gelişimine katkı sağlayacak projelerini heyecanla bekliyoruz şeklinde görüşlerini dile getirdiler. Seçim sürecinde Baysal'ın halkla buluşmaya devam edeceği öğrenildi. Yeniden Refah Partisi'nin Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal, bugün Akdam Mahallesi'nde düzenlediği ev toplantısı, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Toplantıda Baysal, seçim sürecinde hayata geçirmeyi planladığı projeleri mahalle sakinleriyle paylaştı. Vatandaşlar, Baysal'ın projelerini ilgiyle dinlediler. Baysal, toplantının ardından yaptığı açıklamada, Mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerimizi paylaşmak bizim için son derece önemli. Bu tür toplantılar, yerel yönetimde katılımcılığı artırarak daha sağlıklı kararlar alınmasına olanak tanır. Mahalle sakinlerinin projelerimize gösterdiği ilgi bizleri memnun ediyor dedi. Akdam Mahallesi sakinleri de Baysal'ın projelerine desteklerini dile getirerek, Mahallemizin sorunlarını çözecek ve gelişimine katkı sağlayacak projelerini heyecanla bekliyoruz şeklinde görüşlerini dile getirdiler. Seçim sürecinde Baysal'ın halkla buluşmaya devam edeceği öğrenildi. Yeniden Refah Partisi'nin Kozan Belediye Başkan Adayı Harun Abdullah Baysal, bugün Akdam Mahallesi'nde düzenlediği ev toplantısı, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Toplantıda Baysal, seçim sürecinde hayata geçirmeyi planladığı projeleri mahalle sakinleriyle paylaştı. Vatandaşlar, Baysal'ın projelerini ilgiyle dinlediler. Baysal, toplantının ardından yaptığı açıklamada, Mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek sorunlarını dinlemek ve çözüm önerilerimizi paylaşmak bizim için son derece önemli. Bu tür toplantılar, yerel yönetimde katılımcılığı artırarak daha sağlıklı kararlar alınmasına olanak tanır. Mahalle sakinlerinin projelerimize gösterdiği ilgi bizleri memnun ediyor dedi. Akdam Mahallesi sakinleri de Baysal'ın projelerine desteklerini dile getirerek, Mahallemizin sorunlarını çözecek ve gelişimine katkı sağlayacak projelerini heyecanla bekliyoruz şeklinde görüşlerini dile getirdiler. Seçim sürecinde Baysal'ın halkla buluşmaya devam edeceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan