GÜRDAL TOPAL: “BÜYÜYEREK VE GÜÇLENEREK GELİYORUZ”

GÜRDAL TOPAL: “BÜYÜYEREK VE GÜÇLENEREK GELİYORUZ”
  • 0
  • 190
  • 9 Ocak 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Teşkilatı yeni yılın ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Teşkilatı 2023 yılının ilk yönetim kurulu toplantısını yaparak önemli kararlar alarak, yeni projeler geliştirdiklerini dile getirdiler.

Gerçekleşen toplantıda Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal: “Bütün yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın ve tüm insanlığın yeni yılını bir kez daha tebrik ediyor, bu yılın bizler için memleketimiz ve vatanımız için hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

2019 seçimlerinde 40 günlük bir süre zarfı içinde meydanlara inerek bu memleket için bizde varız dedik ve çalışmalara başlamıştık. Seçim sonuçları her ne kadar istediğimiz gibi sonuçlanmasada biz hiç küsmedik, kimseye gönül koymadık. Her zaman bu halkın gücünü arkamızda hissettik ve o günden bu güne kadar çalışmaktan asla vazgeçmedik, geçmeyeceğiz de. Güzelim ilçemiz gün geçtikçe kan kaybediyor, hizmet alımında engelleniyor. Gelişmesi gereken ilçemiz gün geçtikçe geriliyor. Halktan aldığımız mesaj ve telefonların yanı sıra artık ikili diyaloglarımızda da bu durum söz konusu oluyor. Ufacık bir örnekleme yapacak olursak yollarımız bu söylemlerin doğruluğunu ispatlamış oluyor. Tabiki de sorun sadece yol değil, saymakla bitmeyen bir sürü sorunlarımız olduğunu hepimiz biliyoruz. Makam koltuklarında oturarak, talimatlar vererek bu iş olmuyor. Kendi menfaat ve çıkarları peşinde koşan bürokrasi memleket lehine neredeyse hiç bir şey yapmadan gün geçirme derdinde. Bu halk sizi bu makama getirdiyse, o makamdan da indirmesini çok iyi bilir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Gün geldiğinde halkın tokadını yerler. Biz 2019 seçimlerinde çıkarken hiç bir zaman makam, para, koltuk, kişisel menfaat ve çıkar hesabı yapmadık. Bizler hep bu memleket için ne yaparız, ne yapmalıyız hesabını yaptık. Memleket menfaati için hesap yapmaktan, yalan yere vaatlerde de bulunmaya fırsatımız dahi olmadı.

Yine aynı düşünce ve mantıkla ilerleyerek önümüzdeki seçimler için çabalıyor ve çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Koskoca bir yılı daha arkada bırakarak yeni bir yılın ilk günlerini yaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz 2023 yılında ne yapmamız gerekir, daha çok nasıl başarı elde edebiliriz, içinde yaşadığımız bu güzelim ilçemize ne katabiliriz düşüncelerimizi enine boyuna masaya yatırdık ve başarılı olacağımıza inandığımız kararlar alarak yeni projelerimiz üzerinde fikirlerimiz sunduk.

Allah’ın izniyle önümüzdeki seçimlere daha büyük ve daha güçlü bir şekilde, etkili ve ses getiren çalışmalarımızla gireceğiz. Amacımız temiz siyaset yapıp, zalimin karşında, mazlumun yanında olmak, haklı olana hakkını vermek, haksızlığa, ranta, kişisel menfaat ve çıkarlara dur demek. Bu duygu ve düşüncelerle tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma çaba ve gayretleri için teşekkür ediyor, beni yalnız bırakmadılar için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon