HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU

HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU
  • 0
  • 138
  • 9 Ağustos 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan’ın talimatlarıyla, Kozan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kozan-Tılan Mahallesi’nin sokaklarına parke döşeme işlemlerini bitirdi.

 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan: “Belediyemizin “Her Köye Dokunuş Projesi” kapsamında Tılan Mahallemizde gerçekleştirilen parke döşeme işlemi, Tılan halkının yaşam kalitesini artırmak ve alt yapı hizmetlerini iyileştirmek amacıyla yapılmış bir projedir.

Parke döşeme işlemi, mahallenin sokaklarının düzenlenmesi için yapılan bir altyapı çalışmasıdır. Bu çalışma sayesinde mahallenin yol kalitesi yükseltilerek ulaşım daha güvenli ve konforlu hale getirilmiştir.

Parke döşeme işlemi yapılırken, kaliteli malzemeler kullanılmış ve işçilik kalitesine önem verilmiştir. Böylece hem uzun ömürlü bir sonuç elde edilmiş hem de mahallenin estetik görünümü iyileştirilmiştir”dedi.

Tılan Mahallesi’nde gerçekleştirilen parke döşeme işlemi, mahalle sakinlerinin ve çevredeki vatandaşların memnuniyetini kazanmıştır. Proje, Kozan Belediyesi’nin yerel halka hizmet etme ve yaşam standartlarını yükseltme gayretlerinde bir örnektir.

HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU HER KÖYE DOKUNUŞ PROJESİNDE TILAN MAHALLESİ PARKEYE KAVUŞTU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon