Kozan Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İsrail Saldırısını Protesto İçin Bir Arada

Kozan Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İsrail Saldırısını Protesto İçin Bir Arada
  • 0
  • 142
  • 18 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlçemiz Kozan ‘da Kozan Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları sağanak yağış altında Filistin de yaşanan İsrail saldırılarını protesto etmek için bir araya geldi.

Kozan’da Muhsin Yazıcıoğlu parkında bir araya gelen sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar fetih suresi okuyarak Müslümanlara arasında dayanışma ve birliğe destek olunması gerektiğine vurgu yaptılar.
Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan “Değerli kardeşlerim bu bereketli günde toplandık.Allah sizlerden razı olsun. Gerçekten yaklaşık yetmiş iki yıldır Filistin kan ağlıyor. Zülme uğruyor çocuklarımız, kadınlarımız katlediliyor, şehit ediliyor. Ve bu hafta da yine katil, zalim İsrail Yahudiler yine kardeşlerimize saldırıyorlar. Onları şehit ediyorlar. Ama inşallah onların ahlarını alacakları ve Onlar belalarını bulacaklar. Inşallah bu son bulacak.
Burada ümmetin tüm Müslümanların, biliyorsun Müslümanlar kardeştir. Çerkezi, Arap’ı, Türk’ü hepsi kardeştir. Bundan daha önemli bir bağ yoktur bunu bileceğiz. Yüz sene önce orası Osmanlı topraklarıydı. Ama İngiliz uşağı, Amerikan uşağı, Yahudiler oraya çöktüler. Inşallah bu bitecek. Bugün de buradasınız. Gerçekten bu fırtınada, yağmurda. Bu da biz dua edeceğiz onlara. Allah’ım nasıl Uhud savaşında, Bedir Savaşı’nda melekleri gönderip, müşrikleri yok ettiyse inşallah geçenlerde suyu kestiler biliyorsun. Allah rahmet verdi. Inşallah Allah’ın yardımıyla o zalimler zalimliklerini boğulacaklar. Ben teşekkür ediyorum hepinize hocamıza Allah razı olsun. Siz kıymetli kardeşlerimiz bu yağmurun altında basın açıklamamıza geldiniz sağolun” dedi.

Kozan Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İsrail Saldırısını Protesto İçin Bir Arada Kozan Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İsrail Saldırısını Protesto İçin Bir Arada Kozan Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İsrail Saldırısını Protesto İçin Bir Arada Kozan Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İsrail Saldırısını Protesto İçin Bir Arada Kozan Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşları İsrail Saldırısını Protesto İçin Bir Arada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan