Radyo Sis Ekibinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne Hoşgeldin Ziyareti

Radyo Sis Ekibinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne Hoşgeldin Ziyareti
  • 0
  • 161
  • 17 Ekim 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Çukurova’nın güçlü sesi olan Radyo Sis (https://www.radyosis.com), Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baysal, Radyo Sis Reklam Müdürü -Kozan Son Dakika (https://www.kozansondakika.com ) Yayın Yönetmeni ve Radyo Programcısı  Ahmet Kılınç ,Radyo Programcısı DJ Selma  ile birlikte  Kozan İlçe Emniyet Müdürü Sayın Fatih Alptekin’e makamında ziyarette bulundu.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Alptekin, Radyoların polisin başarısının ve çalışmasının kamuoyuna duyurulması noktasında etkili bir iletişim aracı olduğunu belirtti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alptekin çalışmalarında kendilerine desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Radyo Sis (https://www.radyosis.com),Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baysal, Radyo Sis  Reklam Müdürü -Kozan Son Dakika ( https://www.kozansondakika.com ) Yayın Yönetmeni ve Radyo Programcısı Ahmet Kılınç ve Radyo Programcısı DJ Selma’ya  teşekkür etti.

İlçe Emniyet Müdürü  Sayın Fatih Alptekin’in makamında bir süre sohbet eden Radyo Sis Ekibi , “Görevine yeni başlayan İlçe Emniyet Müdürümüzü ziyaret ettik. Görevinde başarılar dileriz. İlçe Emniyet Müdürümüzün şahsında mesai mefhumu gözetmeden görev yapan tüm emniyet görevlilerimize teşekkür ediyoruz” dedi. Radyo Sis Ekibi , ziyaretin ardından İlçe Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı.

Radyo Sis Ekibinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne Hoşgeldin Ziyareti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan