Kozan Büyük Birlik Partisi Başkanı Topaldan Yeni Kaymakama Hoşgeldin Ziyareti

Kozan Büyük Birlik Partisi Başkanı Topaldan Yeni Kaymakama Hoşgeldin Ziyareti
  • 0
  • 364
  • 9 Eylül 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal Kütahya Simav Kaymakamı iken Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Kozan Kaymakamı olarak atanan Bahittin Alp Arslanköylü’yü makamında ziyaret etti.

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal, parti yöneticileri ile birlikte Koza’a yeni atanan Kaymakam Bahittin Alp Arslanköylü’yü ziyaret etti.
Ziyarette BBP İlçe Başkanı Gürdal Topal ve beraberinde yer alan parti yöneticileri Kaymakam Arslanköylü’ye kendilerini tanıttı.

Gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan BBP ilçe Başkanı Gürdal Topal, Kozan’ın yeni kaymakamı Bahittin Alp Arslanköylü görevinde başarılar diledi.
Gürdal, parti olarak her zaman kamu kurum ve kuruluşlar ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını belirterek, amaçlarının Kozan ve bölge halkına ellerinden geldiğince hizmet etmek olduğunu ifade etti. Hoşsohbet ortamında gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Bahittin Alp Arslanköylü, Kozan’ın güzel ve büyük bir ilçe olduğunu belirterek, “Sahip olduğu potansiyel belli. Elbirliği ile tüm sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kozan Kozan ilan Albatros Medya Prodüksiyon